fbpx
життєві історії
Півроку тому я познайомилися з дуже хорошим чоловіком, який ось тільки зараз, через стільки часу, зробив мені пропозицію. Мені 26 років, Віктор на 10 років старший. Він хороший, але хоче класичну родину, контролювати бюджет і мої витрати. Моїх порад він не слухає, коли я намагаюся порадити, як краще витрачати його гроші. Я не збираюся витрачати своє життя на роботу по 12 годин – це чоловічий обов’язок

Півроку тому я познайомилися з дуже хорошим чоловіком, який ось тільки зараз, через стільки часу, зробив мені пропозицію. Мені 26 років, Віктор на 10 років старший. Він хороший, але хоче класичну родину, контролювати бюджет і мої витрати.

Як я вже сказала, людина Віктор хороша, але поки що весь у боргах, виплачує кредит на житло і машину.

По-моєму, він зовсім не вміє розпоряджатися грошима, хоча непогано заробляє. Та гроші у нього йдуть крізь пальці, він марнотрат і не вміє планувати, оптимізувати витрати. Такі панські замашки, широкі жести з приводу і без, і мені це здається не розумним.

Моїх порад він не слухає, коли я намагаюся порадити, як краще витрачати його гроші, тому що вважає, що я не можу краще знати, як розпоряджатися ними, якщо сама таку суму не заробляю.

Але ж після весілля це будуть наші спільні гроші, правильно я розумію? Або у нього вони будуть його особисті, а мені доведеться просити на кожну дрібницю і звітувати про витрати «його грошей»?

У мене вища освіта, але хорошої роботи і відповідних заробітків, поки немає. До цього працювала в інтернет-магазині, зараз шукаю схожу роботу в інтернеті з гнучким графіком і нормальною зарплатою. Дітей я люблю, але сама їх заводити поки не готова.

Я не знаю, чи варто виходити заміж за людину з таким до мене ставленням.

Віктор і не скупий, дає гроші на одяг, посиденьки з подругами в кафе, але не так багато, як мені б хотілося, і вимагає звіту, як саме я витратила гроші.

Але я не звикла до такого відношення до себе! Я молода, красива, люблю їздити за кордон, раніше з іншими чоловіками це виходило, хоча розумію, що сама на все це не заробляю.

Я не збираюся витрачати своє життя на роботу по 12 годин – це чоловічий обов’язок. В майбутньому я хочу подорожувати, побачити світ, але у мого майбутнього чоловіка, якщо я погоджуся, звичайно, плани зовсім інші: розвивати свій бізнес, народжувати дітей і будувати заміський будинок.

Це все дуже розмиті плани, незрозуміло, коли все це буде і чи буде взагалі, а час йде. Я з часом не молодію і вже зараз переживаю і думаю про те, що він може знайти мені заміну, коли звикне до мене, навіть якщо на той час ми будемо одружені.

Побоююся помилитися, виходячи заміж за нього, жити у вічних боргах і стати домогосподаркою. Чи варто приймати його пропозицію? Подруги мене відмовляють, мама каже, що віктор достойний і надійний, що мені заміж пора…

Автор: Вікторія

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook