fbpx
Суспільство
“По ресторанах не сидимо. Як біженці отримали безкоштовне житло. Дітей взяли до школи, батьки німецьких дітей оплачують навчання наших”, – співак Сергій Бабкін, який з багатодітною родиною виїхав до Німеччини, поділився, скільки вєвро вони отримують зараз сумарно на родину на місяць

Український співак Сергій Бабкін, який з багатодітною родиною виїхав до Німеччини, поділився, скільки вєвро вони отримують зараз сумарно на родину на місяць.

Бабкін розповів, яку допомогу він та його родина отримують у Німеччині після оформлення статусу біженці.

Зокрема, в інтерв’ю, яке 1 серпня вийшло на радіо “Люкс ФМ”, Сергій розповів, що після переїзду до Німеччини він та члени його сім’ї оформили допомогу для біженців і тепер сумарно отримують близько 1,5 тис. євро на місяць.

Бабкін зізнався, що, як біженці, вони також отримали безкоштовне житло, а його діти – безкоштовну освіту у німецькій школі.

– Дітей взяли до школи, батьки німецьких дітей оплачують навчання наших, – поділився Бабкін.

Артист зазначив, що допомоги, яку вони отримують на п’ятьох членів сім’ї, їм вистачає на продукти, памперси та інші побутові речі.

– У ресторанах ми не сидимо. Ми їмо вдома, – підкреслив Бабкін.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін разом із дружиною Сніжаною Бабкіною виховує трьох дітей: Артура (2007), Веселіну (2010) та Єлисея (2019). Артур – син Сніжани Бабкіної від попередніх стосунків.

Бабкін теж має старшого сина Іллю, який живе з першою дружиною музиканта.

Після російського вторгнення в Україну  Бабкін із сім’єю виїхав із Харкова спершу до Дніпра, а потім – до Німеччини.

Артист говорить, що він повернеться до України після перемоги над російськими окупантами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.