fbpx

По закінченні мандрівки моя сестра приїхала дуже щаслива, забувши про кредит, який потрібно було вчасно сплачувати. Два місяці вона жила звичним для себе життям. Та коли отямилась, то вже було не до жартів. Сума виросла на стільки, що Оксані самій не впоратись із цим. Щоб не потрапити у ще більшу халепу, сестра звернулась до мене по допомогу

Моя сестра нещодавно мені зізналася про кредит, який вона не в змозі погасити самостійно, а все через дружбу з Вікторією, яка є причиною теперішніх фінансових негараздів моєї сестри.

Як то часто буває, ми виростаємо, створюємо свою власну сім’ю і таким чином, покидаємо батьківську оселю. Так було і в мене. Я, як старша дитина в сім’ї, де в мене зростала, ще молодша від мене на шість років сестра, першою покинула батьківський дім.

Своє життя я облаштувала в місцевій квартирі, де затишно. З чоловіком і своєю донечкою ми проживаємо у трьох. Моя сестра Оксана, дуже близька для мене людина.

Ще коли ми були молодшими то я часто опікувалася Оксаною, завжди їй радила, як краще одягатися і допомагала з навчанням. Та все змінилося, як я стала вперше мамою.

Тут наше спілкування з сестрою ставало все рідшим. І вже не так я знала багато, про її життя, якби мені того хотілося. Та сьогодні в моєї сестрички неприємності, які їй важко вирішити самій.

Тому вона прибігла до мене не лише за порадою, а й за допомогою.

Моя сестра вже веде доросле і самостійне життя. Оскільки Оксана вивчилася на кондитера, то працює по спеціальності пекарем у місцевій пекарні. Роботою задоволена, тай все її влаштовувало, допоки не зав’язалась у неї дружба з Вікторією, з якою познайомилась випадково на дні народженні у спільних друзів.

Вікторія дівчина із достатком, тому може собі дозволити витрачати кошти в необмеженій кількості.

Дівчина гарно і дорого одягається, та незважаючи на свій статус, вона знайшла спільні інтереси з моєю сестрою. Їхній дружбі лише пів року, а моя сестра коли розповідає про Вікторію, то наче про якусь кінозірку.

Цього літа подруга намовила мою сестру на спільний відпочинок на морі у Туреччині.

Звісно, що моя Оксанка, навіть не зізналась подрузі, що її бюджет такої подорожі не витримає, а як ні в чому не бувало, почала готуватись до мандрівки, взявши кошти в кредит.

По закінчені мандрівки моя сестра приїхала дуже щаслива, забувши про кредит, який потрібно було вчасно сплачувати. Два місяці вона жила звичним для себе життям. Та коли отямилась, то вже було не до жартів. Сума виросла на стільки, що Оксані самій не впоратись із цим.

Щоб не потрапити у ще більшу халепу, сестра звернулась до мене по допомогу.

Звісно, що я не відмовила тай допомогла чим була в змозі, та всієї суми ми все одно не назбирали. І щоб відсотки знову не наростали, нам потрібно закрити кредит.

Та де взяти кошти? Моя сестра соромиться звертатись з цим до Вікторії, і просити в неї допомоги. Хоч я їй говорю, що лише в біді пізнається справжня дружба.

Як її переконати я не знаю, та мабуть іншого виходу в нас немає.

Чи маю право я сама звертатись до Вікторії я не знаю…

Що би ви нам порадили.

Ця історія навчила нас одному, ніколи не перестрибувати вище своїх можливостей. І не боятись бути чесними зі своїми близькими і друзями.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page