fbpx
життєві історії
Почуття обов’язку перед батьками, які віддавали дітям все і змогли забезпечити старшу дочку освітою, не відпускало Віру. Щойно вона стала на ноги, то одразу почала допомагати молодшим дітям. Кому з оплатою навчання, кому з виплатами за квартиру. У 33 Віра зустріла Лева. Вона вже збиралася припинити допомагати їм, коли сталося несподіване. Леву це не дуже сподобалося, але він промовчав. Через рік він дізнався, що Віра оплачує будівництво будинку

Віра росла у багатодітній родині. Крім неї у сім’ї було ще дві сестри та один брат. Почуття обов’язку перед батьками, які віддавали дітям все і змогли забезпечити старшу дочку освітою, не відпускало Віру. Щойно вона стала на ноги, то одразу почала допомагати молодшим дітям. Кому з оплатою навчання, кому з виплатами за квартиру.

Для того, щоб допомагати близьким, Віра спеціально шукала підробітки. Зараз вона працює в міжнародній компанії і заробляє достатньо, щоб забезпечити себе та продовжувати допомагати сестрам та братові.

У 33 Віра зустріла Лева. Згодом вони почали жити разом. І все йшло добре, якби не постійні дзвінки та появи родичів із проханням про фінансову допомогу.

Зрештою, одного разу наречений не витримав.

– Віро, вони вже не діти, щоби забезпечувати їх. Знаю, що твоїх батьків уже давно немає з вами, а ти довгий час вважала себе за маму й тата для молодших. Але, кохана, вони вже повинні самі дбати про себе та своїх дітей.

Віра нічого не відповіла, але подумки погодилася з Левом. Вже минуло достатньо часу. Її сестрам та братові більше 20 років. У двох є сім’ї. Чому вона має відігравати роль мами й тата?

Вона вже збиралася припинити допомагати їм, коли сталося несподіване. Молодший брат Олег розлучився. І оскільки жити йому було ніде, Віра на якийсь час поселила його в себе. Леву це не дуже сподобалося, але він промовчав. Через рік він дізнався, що Віра оплачує будівництво будинку для того самого брата. Тоді його терпінню прийшов кінець.

– Я багато можу зрозуміти, але такі сімейні стосунки точно не для мене. Їм зручно, а ти не хочеш помічати очевидне – тобою користуються.

Після цих слів Лев зібрав речі та пішов. Через якийсь час він одружився з іншою жінкою, а Віра залишилася наодинці з потребами родичів.

Нещодавно Вірі  Володимирівні виповнилося 42 роки. Своєї сім’ї вона так і не створила, але так само продовжує підтримувати сестер та брата. Іноді допомагає з племінниками, бере їх разом із собою на море та всіляко підтримує. Наче вона їхня бабуся.

Але нещодавно сталася неприємність, і Віра опинилася у лікарні. Вона провела в палаті більше тижня, але до неї ніхто з рідних не зайшов. Засмучена Віра не витримала. Вона набрала номер однієї із сестер.

– Не соромно вам? Я стільки вам допомагала все життя, а ніхто з вас навіть пляшку води чи фруктів не принесе! Як так можна?

Сестра почала невиразно виправдовуватися, але Віра не стала слухати. Вона поклала трубку і вирішила відтепер жити тільки для себе. Але чи не запізно вже?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.