fbpx
Цікаве
Починайте кожен ранок з цього тексту і ваше життя знайде новий сенс. Ви побачитеся наскільки сильними будуть ваші зміни!

Ми підготували для вас текст, який потрібно читати щоранку, дивлячись в дзеркало! Ви побачитеся наскільки сильними будуть ваші зміни!

Якщо ви хочете змінити своє життя – починайте вже сьогодні зранку! Джерело

Ми підготували для вас текст, який потрібно читати щоранку, дивлячись в дзеркало! Ви побачитеся наскільки сильними будуть зміни!

Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів (-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішив (-ла), що у мене сьогодні весь день буде свято!

Сьогодні я вирішив (-ла), що буду дякувати собі за те, яким дивовижним було моя життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильнішим.

І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем. Я буду вдячний (-на) Богу за все ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.

Читайте також: Чому люди відповідають злом на добро – мудра історія. Яку варто прочитати кожному

Сьогодні я буду найдобрішою людиною на світі. Сьогодні я поділюся своєю радістю з оточуючими людьми. Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.

Я створю що-небудь незвичайне і добре для абсолютно незнайомої мені людини. І подарую щирий комплімент тому, хто чомусь сумує. Я скажу рідним, що вони – неймовірні люди. Я скажу дружині/чоловікові, як сильно люблю.

Сьогодні я перестану турбуватися про те, чого немає у мене і буду дякувати за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі.

Я знаю і пам’ятаю, що занепокоєння – це всього лише марна трата дорогоцінного часу. Моя віра в мої власні сили і провидіння приведуть мене до моїх цілей.

І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний (-на) світу за цей кращий день в моєму житті. І спати я буду сном щасливої ​​дитини, яка з нетерпінням чекає завтрашнього дня!

Тому, що завтра буде найкращий день у моєму житті!

facebook