fbpx

Почитав російські новини. Ситуація наступна: санкції – це дуже добре. Взагалі, це найкраще, що могло статися. Дуже важливо зараз викладати букву Z з різних матеріалів: з палиць, з гілок, з качок, з людей. Ймовірно, і ці 500 згодом воскреснуть. всі українські військові мають вийти у чисте поле, подалі від населених пунктів

Почитав російські новини. Ситуація наступна:

– Це не війна, але протестувати проти війни не можна, хоча це не війна, важливо мати на увазі. Чому не можна протестувати проти війни, якщо це війна? Запитувати теж не можна.

– У перші дні війни, яка не війна, згинуло 500 російських солдатів. Згодом гинути перестали. Ймовірно, і ці 500 згодом воскреснуть.

– По мирних жителях ніхто не стріляє – стріляють по українським військовим. Щоб не постраждали мирні жителі, всі українські військові мають вийти у чисте поле, подалі від населених пунктів. Бажано без зброї.

– Санкції – це дуже добре. Взагалі, це найкраще, що могло статися. Бо що гірше, то краще. І санкціями Захід робить гіршим тільки собі. Але не в тому сенсі гірше, що краще, а просто гірше.

– Дуже важливо зараз викладати букву Z з різних матеріалів: з палиць, з гілок, з качок, з людей, із жолудів, зі свиней, з георгіївських стрічок та з ізолент. Лише так можна перемогти!

Дякую за увагу, буду тримати вас у курсі.

Антон Фрідлянд, український журналіст, письменник-постмодерніст та сценарист

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page