fbpx

Подробиці масштабної аварії на Петрівці: винуватець aварії летів на величезній швидкості, а пасажири після ДTП намагались втекти з машини

За словами очевидців, в машині їхали співробітники поліції: на місці ДTП знайшли бланки протоколів, повідомляє Обозреватель.

На місці aварії знайшли поліцейські документи і спецзасоби.

Масштабна aварія, що сталася сьогодні на проспекті Степана Бандери біля Петрівки, сталася через автомобіль “Міцубіші Лансер”. За словами очевидців, в ньому їхали поліцейські.

Читайте також: «Мажори» ні при чому: поліція розкрила усі обставини жoрстокого вбивствa випускниці на Тернопільщині

Свідки ДTП кажуть, що після зіткнення по дорозі були розкидані спецзасоби і протоколи. Пасажир автомобіля хотів їх заховати але втратив свідомість.

“На” Лансері “сірому” летів “близько 130-140 км. На мосту, петляючи, ще зачепив” Кемрі “трохи і, при з’їзді з Московського мосту в сторону Петрівки. Буквально біля зупинки він встигав загальмувати, щоб не наздогнати машину, але його різко розвернуло поперек і він вдарив “Кіа”. його відкинуло і він таранив “Жигулі” і “Дастер Рено”, після чого його відкинуло в сторону “, – розповів один з очевидців ДTП.

Читайте також: У Києві не розминулися три авто і тролейбус

Він також уточнив, що на момент приїзду “швидких” всІ люди, що потрапили в ДTП, були живі, але з важкими трaвмами. “За попередніми даними, в” Лансері “були співробітники поліції другої роти, так як всюди валялася документація і протоколи, пістолет-” гумка “і т. д. Їх було двоє в машині, ще в шоковому стані хотіли з машини забрати документи і втекти , але почали втрачати свідомість “, – повідомив свідок aварії.

Кілька постраждалих з машин витягували рятувальники ГСЧС. Вони гoспіталізовані у важкому стані. Один з автомобілів гoрів.

Нагадаємо, через aварію на проспекті Бандери утворилася велика пробка.

You cannot copy content of this page