fbpx

Подруги дають непрохані поради, як мені треба поводитися з чоловіком, свекруха просто каже, що все у нас неправильно і треба якось інакше. По-доброму посміюючись над ними, ми живемо душа в душу вже десять років

Після знайомства з чоловіком ми майже одразу почали жити разом. Якось так вийшло, що збіглися характерами, вихованням, темпераментами та цілями в житті. Досі він каже, що полюбив мене з першого погляду.

Наші тихі, спокійні та щасливі стосунки завжди ставали предметом обговорення всіх наших знайомих, бо виходили за межі їхнього розуміння.

Досі, за стільки років життя, ми не мали жодної великої суперечки, тому що ми всі проблеми обговорюємо ще на підльоті, знаходячи заздалегідь компроміс.

Кожен хоче вставити свої 5 копійок у наші стосунки. Подруги дають непрохані поради, як мені треба поводитися з чоловіком, свекруха просто каже, що все у нас неправильно і треба якось інакше. По-доброму посміюючись над ними, ми живемо душа в душу вже десять років.

Абсолютно різні речі викликали пересуди наших знайомих. Але стільки років лише одне питання викликає нереальну кількість обговорень, які доходять до абсурду.

За одруження я не взяла прізвище чоловіка. Залишила своє. Ми з Вадиком обговорили, як краще зробити і зробили саме так.

Чого я лише не наслухалася за ці роки. Я несерйозно належу до шлюбу. Я не люблю свого чоловіка. Я соромлюсь свого чоловіка.

Що в мене є якийсь підступний план із захоплення та поділу майна. Що я збираюся продовжити династію свого прізвища, а прізвище чоловіка буде загублене.

Щоразу я жостко припиняла продовження розмови, бо вже втомилася пояснювати, що не готова міняти з маленькою дитиною на руках таку кількість документів: паспорти, права,  довіреності, кредити, всі картки та банківські документи.

Читайте також: Андрію було 20 років, коли він закохався. Здавалося б, дорослий хлопець, та його батьки так не думали. Вони продовжували його всіляко опікуватися, у тому числі і від першого кохання

Дитині і так дісталося прізвище чоловіка, тому про династію був взагалі дивний варіант.

Але, як завжди, найкрутіше був варіант свекрухи.

— Дружина збирається піти від тебе! — періодично доводила свекруха моєму чоловікові.

Після 2 перших років життя у шлюбі мені це надоїло.

— Люба свекрухо, я вирішила поміняти прізвище, щоб вам стало трохи спокійніше жити. Коли ви можете взяти відпустку, щоб відвезти мене скрізь? За один день не вийде, всі організації знаходяться у різних частинах міста та й прийом у різний час. Сподіваюся, що тижнів нам вистачить, — максимально миролюбно за чаєм запитала я.

Ось уже півроку у нашому будинку тиша. Як виявилося — у мене дуже гарне дівоче прізвище.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page