fbpx
Цікаве
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Кожна люина має як сильні, так і слабкі сторони. Без цього ніяк.

І якщо сильні сторони допомагають нам досягати цілей, розвиватися, вдосконалюватися не тільки в роботі, а в справах сімейних і в житті, то слабкі сторони навпаки, заважають нам проявити себе і розкрити свій потенціал на всі 100.

До сильної сторони особистості можна віднести комунікабельність, стресостійкість, чесність, креативність, самостійність, а ось слабкими на їх фоні можна назвати скромність, педантичність, непосидючість, принциповість, пасивність.

Хочете дізнатися і як визначити сильні та слабкі сторони свого характеру? Можна, звичайно, зайнятися самоаналізом, але найлегше пройти цікавий інтуїтивний тест, заснований на картинках. Спробуйте.

Як працюють такі візуальні тести? Тести по картинках мають прямий зв’язок з нашою підсвідомістю. Роблячи вибір на користь того, що першим ви побачили на картинці, так ви звертаєтеся за допомогою саме до своєї підсвідомості, де зберігаються відповіді на всі питання, що цікавлять вас.

Подивіться уважно на картинку і скажіть, що ви побачили першим? Перший вибраний образ вкаже на слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру. Над чим же вам варто попрацювати? Чому приділити більше уваги? Прочитайте!

  • Бабку

Ви людина, що володіє досить спокійним і врівноваженим характером. Ви не нрвуєтесь. Але є у вашому характері одне «але». Це ваша сором’язливість.

Вона і заважає вам адаптуватися в нових незвичних для вас умовах. У плані роботи ваша слабка риса не дає вам можливості просуватися вгору по кар’єрних сходах.

Через це зростає невпевненість в собі та своїх силах. Тому найчастіше ви вибираєте самотність і не любите працювати в колективі.

Читайте також: Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!

  • Рибу

Цей вибір вказує на вашу легковажність і безвідповідальність. На вас не можна покластися. Ви всіма шляхами уникаєте відповідальності. У справах вам властиво перекладати прийняття складних рішень на плечі своїх товаришів, щоб самому не робити.

Не вмієте самостійно приймати рішення. Ви часто перебуваєте під впливом інших людей. Ви швидше людина ведена ніж ведуча.

  • Озеро

Цей вибір позиціонує вас як активну і цілеспрямовану людину. Ви впевнені в собі. Вам важко довго всидіти на одному місці. Ви постійно хочете кудись рухатись.

Ви звикли перебувати в русі. Вам часом важко стримувати свої емоції та контролювати свою мову.

Хоча іноді не завадило б у деяких випадках тримати язик за зубами, інакше словом можна сильно поранити людину.

  • Око

Такий вибір роблять люди творчого складу характеру. Людини, яуі схильні до мистецтва. Часто в суспільстві навколишні сприймають вас як зарозумілу особистість, яка знає собі ціну.

У вас багато талантів, завдяки яким ви з легкістю розбираєтеся в будь-якій сфері. На вас можна покластися

Ваша проблема в тому, що ви звикли носити корону на голові та вважати себе кращим за інших. І це вам дуже заважає.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook