fbpx
життєві історії
– Подзвонила його колишній дружині, щоб забирай назад свій скарб, а дружина у відповідь: «Та ні, голубонько, тепер сама з ним няньчись! Мені він не потрібен”

Моя подруга Альбінка близько двох років тому почала зустрічатися зі своїм одруженим начальником. Я її попереджала, що краще в ці відносини не вплутуватися, нікому від них добре не буває, але Альбінку це тільки веселило. Джерело

– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми з ним разом будемо! – говорила вона мені.

Альбінка – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама серця, і розлучився, чому Альбіна дуже зраділа.

Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відвести одруженого з сім’ї, де він прожив багато років. Прийшов він жити, звичайно ж, до Альбіни, тому що дружина відвоювала собі квартиру, і вигнала колишнього чоловіка.

Альбінка тут же почала облаштовувати побут з тепер уже своїм Чоловіком Мрії. Однак життя з Чоловіком Мрії виявилася зовсім не такою, якою вона її собі уявляла.

По кутах уютненькой Альбінкіной квартири тепер валялися брудні чоловічі шкарпетки, користуватися туалетним йоржиком, чоловік, судячи з усього, не вмів чи не хотів. Ночами хропів так, що не давав Альбінке заснути.

Та ще й вимагав всякої різної їжі йому готувати, а Альбінка звикла жити на хлібці та салатик. Зрозуміло, вона була в шоці від усього цього, тому що до розлучення зустрічалася з ним максимум на кілька годин, ночі з ним не проводила, так як він повертався в сім’ю. Який він в побуті, теж поняття не мала.

Читайте також: – Зайва дочка…Ви знаєте що таке бути зайвою? Я знаю! Я завжди була на останньому місці для батьків, а ось мій старший брат залишається найкращим і до цього дня

Намагалася перевиховати, але тільки даремно час і нерви витратила. Знайшла телефон його колишньої дружини, зателефонувала і каже, мовляв, забирай назад свій скарб, награлася.

А дружина їй у відповідь: «Та ні, голубонько, тепер сама з ним плюхається! Мені він не потрібен”.

Від колишньої радості Альбіни не залишилося і сліду. Тепер вона тільки й думає, як би вигнати мужика зі своєї квартири, тому що добровільно він йти не хоче, йти йому нікуди.

Вона його виганяє, він знову до неї зносили. Замки поміняла, він у порога тусується.

Загалом, хотіла дівка щастя отримала один проблеми. Правильно кажуть, що на чужому нещасті щастя не побудуєш, хоча колишня дружина, по ходу, дуже навіть рада, що від чоловіка позбулася.

Так що не треба, дівчата, завчасно радіти, якщо вам «вдалося» чужого мужика відвести.

З хороших сімей так легко не йдуть, хороших мужиків так легко не відпускають. Якщо вам так легко далася «перемога», не виключено, що слідом за нею піде гіркоту розчарування.

facebook