fbpx
життєві історії
– Зайва дочка…Ви знаєте що таке бути зайвою? Я знаю! Я завжди була на останньому місці для батьків, а ось мій старший брат залишається найкращим і до цього дня

Ви знаєте що таке бути зайвою? Не в компанії друзів або на роботі, а в родині? Я знаю! Я завжди була на останньому місці для батьків, а ось мій старший брат залишається найкращим і до цього дня.

Найгостріше і найболючіше згадується Новий рік в нашій родині. Брату завжди дарували ті іграшки, які він хоче, а мені … книга кращий подарунок.

Звичайно були і солодкі подарунки, проте мені з мого ж власного подарунка діставалися лише нецікаві братові льодяники. Коли ж я намагалася відстояти свій подарунок, то мама називала мене жаднюгою і взагалі забирала все цукерки.

Ці ситуації з мого дитинства відгукуються болем щороку протягом уже багатьох років. Наша сім’я жила дуже непогано, гроші були навіть в найважчі для країни часи.

Однак я завжди ходила в тому, що було дешевше, навіть якщо одяг був мені не за розміром.

Читайте також: “Це не моя дитина! Де мій син? Це не моя дитина! “- чоловік вирішив, що у дружини депресія, викликав лікаря

А брат … він отримував все найкраще і якщо він щось хотів, то на ціни не дивилися взагалі. Зараз, через багато років я так і не змогла зрозуміти батьків. Все дитинство я відчувала себе зайвою і непотрібною.

Природно таке дитинство відбилося на мого дорослого життя. Я готова вислужуватися і догоджати кожному, хто мене похвалить і погладить по голівці.

Розумом я розумію що треба міняти своє ставлення до життя, але в душі хочу бути хорошою для всіх, навіть на шкоду собі.

Два роки тому у мене народилася чудова дочка, яку я шалено люблю і балую, але другу дитину я не заведу ніколи, адже в моїй душі живе страх, що стану такою як моя мати і просто зламаю своїй дитині життя.

Мораль … А немає ніякої моралі! Це просто моє життя і моя біль. До цього дня я люблю своїх батьків, а вони мене немає.

facebook