fbpx
життєві історії
“Це не моя дитина! Де мій син? Це не моя дитина! “- чоловік вирішив, що у дружини депресія, викликав лікаря

Віка вийшла заміж за Аркадія зовсім недавно, два роки ще не пройшло. І всі ці два роки на неї косо дивилися всі – починаючи від колишніх шкільних друзів, закінчуючи далекими родичами.

Ще б пак, адже провінційна дівчина примудрилася вискочити за столичного олігарха вдвічі старший за неї. А Віка закохалася в Аркашу, як кішка. Джерело

І не знала вона спочатку, що він володіє акціями і заводами. Познайомилися вони на ранковій пробіжці в парку.

Чоловік виявився приємним співрозмовником, і їм двом було приємно бігати разом. Тоді Віка не знала, що неподалік біжать Аркашіни охоронці. Якось все само собою закрутилося і закінчилося все весіллям.

Супроводжуваної косими поглядами людей. Але дівчині на все це було наплювати. З нею був коханий, а решту вона переживе. Незабаром Віка завагітніла. На узі доктор оголосив щасливим батькам, що вони чекають спадкоємця.

Вони обоє були на сьомому небі від щастя. В термін народився міцненький хлопчина, якого було вирішено назвати Павлом в честь Аркашіного батька.

На виписці сина дали на руки батькові, і окрилені молоді батьки поїхали додому.

Читайте також: Чи можна спати з мокрим волоссям і ходити з рушником на голові: розповіли експерти

А вдома Віка, яка взяла дитину на руки, раптом закричала: “Це не моя дитина! Де мій син? Це не моя дитина! ” Аркадій вирішив, що у дружини післяпологова депресія, викликав лікаря і той поставив жінці заспокійливе.

Але на наступний день Віка твердила все теж, відмовляючись годувати сина. Аркадій було хотів відправити дружину в психіатричну клініку на лікування, але його насторожили Пашкіна аналізи.

У хлопчаки не було поганого згортання крові, яка в більшості своїй передається від батька до сина.

Тест ДНК підтвердив чуття матері – дитина була не їхня. Але де тоді їх син?

Аркадій підключив всіх, кого тільки було можна. І перед ним відкрилася страшна правда – його права рука, Геннадій Сорокін, домовився з дитячою медсестрою, яка замінила їх сина і віддала іншим.

А їх дитини Сорокін забрав з метою заволодіння потім усім майном Аркадія. Малюка повернули матері.

Віка наче виринула з болота безвиході, яке її засмоктувало. Її синочок поруч. Але як же той, інша дитина, який тепер нікому не потрібен …

Але ні, не правда, він був потрібен їм. Вони вирішили, що де один малюк, там і два. А два сина – це подвійне щастя.

facebook