“Поганий, чорний світ!”: астрологиня Олена Зимовець наголосила на датах в жовтні, які будуть для нашої Батьківщини – надважкими! Ми вистоїмо! Бо українці!

“Поганий, чорний світ!”: астрологиня Олена Зимовець наголосила на датах в жовтні, які будуть для нашої Батьківщини – надважкими! Ми вистоїмо! Бо українці!

Новий прогноз астролога, який не варто ігнорувати.

На фронті буде все жаркіше!

У період з 19 до 25 жовтня на фронті в Україні очікується ескалація бойових дій, також підвищиться ризик, що ворог гатитиме по містах!

Своїм баченням на найближчий час поділилася астрологиня Олена Зимовець.

По її словах, з 19 жовтня Сонце буде перебувати у квадратурі з Плутоном.

“Цей аспект додає непримиренності в ситуації, радикалізуючи настрої. Це час боротьби за владу, можна зіткнутися з безапеляційністю, грубістю, несправедливістю, з тими, хто зловживає своєю владою, не рахуючись з законами і принципами. Конфронтація з владою, силовими структурами може приймати важкі форми. Є ймовірність силових зіткнень, придушення протестних виступів”, – зазначила Зимовець.

“На фронті ці енергії призводять до ескалація бойових дій, а рішення однієї людини, командира може відігравати більш важливу роль, ніж зазвичай, в обставинах і їхніх наслідках. У цей час також підвищується ймовірність контакту з поганим, чорним світом.

Або буде приманка вчинити протиправну дію, чого потрібно не допустити. Уникайте районів з високим рівнем криміногенності. Підвищується ризик обстрілів міст. Також це час коли потрібно бути вкрай обережними на дорогах”, – наголосила експертка.

Фото – скріншот з відео