fbpx

Поки Катя сиділа за столом, її чоловік поводив себе, як належить: скромно, ввічливо нічого зайвого не робив. Але так вийшло, що я ще не встигла подати торта, як внук подруги почав вередувати, що хоче додому спатки. Подруга попросила вибачення, що повинна піти, про те сказала, що залишиться Борис і щоб я передала через нього кусочок тортика. Святкування дня народження закінчилось дивно, бо тепер я в роздумах. Казати все Каті, чи зробити вигляд, ніби нічого не трапилося?

Вчора зауважила дивну ситуацію, через яку сьогодні мене мучить сумління чи розповідати про це подрузі?

З Катею і її чоловіком Борисом, ми товаришуємо вже багато років. Хоч Катя і не живе з сім’єю в нашому селі, про те часто приїздить у гості до мами.

Катя як подруга, дуже хороша, ми часто допомагаємо і підтримуємо один одного. Я здебільшого приглядаю за її мамою. А подруга з її чоловіком неодноразово допомагали нам із серйозними покупками.

Саме тому з такими друзями завжди приємно мати справу.

Цими вихідними у моєї донечки був день народження – тринадцять років.

Свято я робила невеличке, покликала туди лише хрещених ну і звичайно Катю з сім’єю. Катя взяла на свято свого внука від старшої дочки, адже моя подруга старша від мене аж на дев’ять років.

Вона в мене вже молода бабуся. Поки Катя сиділа за столом, її чоловік поводив себе, як належить: скромно, ввічливо нічого начебто зайвого не робив. Але так вийшло, що я ще не встигла подати торта, як внук подруги почав плакати, що хоче додому спатки.

Подруга попросила вибачення, що повинна піти, про те сказала, що залишиться Борис і щоб я передала через нього їй кусочок тортика.

На каву з тортом, до мене і сусідка прийшла, тут була її донечка, а вона однокласниця моєї. Як тільки сусідка присіла до столу. Бориса наче підмінили.

Він почав жартувати і відкрито залицятись до моєї сусідки. А потім як ця вирішила піти додому, Борис швидко встав і побіг за нею, навіть торта для Каті не взяв.

Сьогодні, я цілий день в роздумах, що це таке було?

Читайте також: Коли діти мені привезли на канікули онука, я дізналася, що він досі спить з мамою. По-перше, це не нормально в такому віці, а по-друге, де ж тоді ночує мій син? На три ночі мене хватило з Данилком спати, а після зідзвонилася з дітьми і попросила його забрати. Окрім такого сну, Данилко ще й в їжі перебірливий. В мене нема до цього ні нервів ні здоров’я. Та онучки, які зі мною живуть, геть інші. Син з невісткою нічого мені в обличчя не сказали, але відчуває моє серце, що образились

Та найгірше, не знаю, як маю про це розказати подрузі. Адже Катя, як ніхто, заслуговує знати правду від мене. Про те що її чоловік при ній зовсім по іншому себе веде, а ніж коли її немає біля нього поряд.

Я вже навіть починаю думати, чи не ходить її Борис з цією “наліво”?

Оцінюючи вчорашню ситуацію, все може бути.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page