fbpx

Поки Росія нападає на Україну Тодоренко вирішила допомогти росіянам, які втрачають заробіток у соцмережах

Телеведуча Регіна Тодоренко більше думає над тим, як зберегти свою аудиторію в Росії, ніж допомогти Україні.

Регіна Тодоренко родом із Одеси. Телеведуча завжди з радістю розповідала про своє місто, але після початку війни в Україні Тодоренко мовчить. Зараз вона зайнята не лише підготовкою до народження другої дитини, а й записом інтерв’ю для свого YouTube-шоу “П’ятниця з Регіною”. Але нове відео на каналі телеведучої буде не про російську агресію, а про те, що в Росії заборонили Facebook та Instagram.

Як розповіла Регіна у себе в Telegram-каналі. Тепер вона буде розбиратися, як жити далі в нових реаліях. Тодоренко анонсувала інтерв’ю з керівником практики захисту репутації та інформаційних суперечок.Телеведуча планує обговорити визнання Meta(Facebook, Instagram, WhatsApp) екстремістською організацією і чим це загрожує росіянам. Також Регіна постарається розібратися, як тепер жити росіянам, для яких Instagram був єдиним майданчиком для бізнесу.

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко заспівала пісню-протест, але видалила коментарі, коли їй нагадали про війну в Україні.

Телеведучу критикують не лише за мовчання про вторгнення Росії, а й за недоречні публікації. То Тодоренко радить переглянути фільм про війну , то зайнялася розбором гардеробу у Instagram.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page