fbpx
життєві історії
Поки що у нас немає власного житла, і доводиться терпіти свекруху, бо живемо у неї. Ми з чоловіком в шлюбі три роки, у нас є маленька дитина. Свекруха постійно хоче бути в курсі всього, що у нас відбувається, всюди пхає свого довгого носа. Але це ще нічого, гірше те, що вона вчитель в школі і вчить дітей! Питання – чому вона їх може навчити? Дома вона нічого не робить, за собою навіть тарілку не може помити, про їсти приготувати, я взагалі мовчу

Поки що у нас немає власного житла, і доводиться терпіти свекруху, бо живемо у неї. Ми з чоловіком в шлюбі три роки, у нас є маленька дитина. Свекруха постійно хоче бути в курсі всього, що у нас відбувається, всюди пхає свого довгого носа. Але це ще нічого, гірше те, що вона вчитель в школі і вчить дітей! Питання – чому вона їх може навчити? Дома вона нічого не робить, за собою навіть тарілку не може помити, про їсти приготувати, я взагалі мовчу!

Поки що у нас немає власного житла, і доводиться терпіти свекруху, бо живемо у неї. Ми з чоловіком в шлюбі три роки, у нас є маленька дитина.

Свекруха постійно хоче бути в курсі всього, що у нас відбувається, всюди пхає свого довгого носа. Але це ще нічого, гірше те, що вона вчитель в школі і вчить дітей! Питання – чому вона їх може навчити?

Дома вона нічого не робить, за собою навіть тарілку не може помити, про їсти приготувати, я взагалі мовчу!

Сидить цілодобово за комп’ютером грає в іграшки, але коли виникає будь-який конфлікт, вона просто мене морально руйнує.

П’ять років тому сталося аварія, у машині були я і тато. Мого тата не стало на місці, я дуже важко це перенесла. Я не ходила самостійно довгий час. І вона в будь-якій ситуації згадує мені, що я не ходила, говорить:

“Як можна було лежати, щоб люди тазики носили, сором!”. Як після цього можна прощати людей?

Я запам’ятовую все погане, що вона говорить, а чоловік хоче, щоб я нормально до неї ставилася! А одного разу чоловіка не було, так вона сказала:

“На твою дитину у мене більше прав, ніж у тебе, тому що він на моє прізвище!” Як з нею жити? Вона руйнує мою сім’ю…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook