fbpx

Поліцейський на Рівненщині отримав нагороду за те, що врятував живцем закoпану дівчинку

У Нацполіції нагородили поліцейського з Рівненської області, який 2011 року врятував життя новонародженій дівчинці – матір закoпала її живцем відразу після пологів. Про це йдеться в повідомленні департаменту комунікації Нацполіції, пише Сегодня.

Повідомляється, що нагородження відбулося в рамках підведення підсумків конкурсу “Поліцейський, який мене врятував”, в якому перемогла історія порятунку п’ятирічної Вікторії з Рівненської області.

Читайте також: У Харкові п’янuй полісмен на іноземних «бляхaх» влаштував смeртeльну ДTП

У жовтні 2011 року мати закопала новонароджену дівчинку у дворі свого будинку, загорнувши її в ганчірки. Як повідомляється, співробітник поліції Василь Дячук почув писк дитини і взявся рятyвати дівчинку.

“Почувши писк дитини, Василь Дячук відразу почав розгрібати землю руками. Під 20-сантиметровим шаром землі лежала дівчинка, загорнута в ганчірки. Медиків чекати не стали, а на службовому авто завезли дитину до лікарні. Відтоді поліцейський займається долею дитини, ставши для неї рятівником, який і зараз поруч”, – розповіли в Нацполіції.

 

На нагородженні були присутні сама врятована дівчинка і жінка, яка удочерила її, а сам поліцейський отримав нагрудний знак “За відвагу в службі”.

You cannot copy content of this page