fbpx
Суспільство
Дитина живе серед сміття і недоїдків: поліцію шoкували умови життя малюка

Правоохоронців викликала шокована побаченим сусідка, передає Сегодня.

Мешканка Покровська ростила дитину в умовах повної aнтисанітарії. Як розповіли в поліції Донецької області, про ситуацію їм повідомила сусідка жінки, що стала випадковим свідком побуту родини.

“Важкий затхлий запах і гори сміття на підлозі заважали перевіряючим пересуватися по будинку, а стан посуду і холодильника змусили присутніх здригнутися: залишки їжі, немиті каструлі, брудні пакети і пляшки, продукти харчування – все було в одній купі. З’ясувалося, що господиня ніде не працює, а її 5-річна дочка відвідує дитячий сад. Але у жінки не вистачає вільного часу ні на прибирання, ні на приготування їжі. Горе-матуся погодилася, що в будинку “не прибрано”, і запевнила, що виправить ситуацію найближчим часом”, – розповіли в поліції.

Читайте ткож: Зниклу на Львівщині 9-річну дівчинку знайшли в лісі мeртвою: подробиці

Правоохоронці склали відносно недбалої матері адмінпротокол і дали два дні для того, щоб вона прибрала в будинку і переглянула своє ставлення до виконання батьківських обов’язків. Якщо ж вона не виправить ситуацію, соціальні служби і правоохоронні органи будуть змушені забрати дитину.