fbpx
Цікаве
Польська Ясновидиця з Підляшшя передбачила велику неприємність, а то й гірше: перед тим на Польщу чекає важливе завдання, від якого буде залежати доля всього світу!

Польська Ясновидиця з Підляшшя передбачила велику неприємність, а то й гірше: перед тим на Польщу чекає важливе завдання, від якого буде залежати доля всього світу!

Підляські шептуни та ясновидці мають шосте чуття. Вони знають багато обрядів захисту від зла, а ще… вміють передбачати майбутнє. Одна ясновидиця з Підляшшя передбачила світове нещастя, в якому Польща відіграватиме дуже важливу роль.

У Польщі є різні ясновидці, які можуть передбачити долю нашої країни та цілого світу. Провидці намагалися вгадати, що станеться в майбутньому з початку часів. Ще до Другої світової війни вони передбачали різні конфлікти, і деякі з цих передбачень досі не здійснилися. Одна з підляських ясновидиць мала видіння, в якому перед нею постала глобальна кaтaстрофа. Це ще попереду, і Польща відіграє важливу роль у цьому конфлікті.

Ясновидиця з Підляшшя передбачила Апокaліпсис

Ім’я Яновідзка не було відоме. Всі називали її “Підлясянкою”. Жінка передбачила багато подій, які згодом відбулися, зокрема прихід до влади Гітлера, Другу світову війну та падіння Берлінської стіни. Однак це не кінець її бачення.

Виявляється, бабуся з Підляшшя у 1932 році передбачила глобальну кaтaстрофу. Її бачення показує, що найгірше ще попереду. На нас чекають ще війни, а також… Апoкaліпсис, але коли він відбудеться, залежить тільки від нас.

Світ може зникнути дуже скоро, у великому катаклізмі, який настане відразу після війн і революцій. Мені відкрили, що дата катастрофи, яка має покінчити з Землею, може бути раніше чи пізніше, залежно від поведінки людей щодо покарань, накладених на них за покаяння та покращення, – розповіла “Підлясянка”.

Але до того, як це станеться, перед нашою країною стоїть важливе завдання.

Підляська ясновидиця розповіла, що Польща відіграватиме важливу роль у цій непоправній ситуації

Ясновидиця з Підляшшя була віруючою людиною. У своєму видінні вона побачила, що якщо люди слідуватимуть волі Божій, то можуть розраховувати на те, що кінець світу не скоро настане. І саме тут Польща як католицька країна відіграватиме важливу роль. Вона має керувати іншими народами.

Є одне найважливіше завдання, яке Польща повинна буде виконати:

“Вона зіграє роль навернення Росії” –  додала бабуся.

Що ви думаєте про це? Як гадаєте, чи збудеться пророцтво “Підлясянок”?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua