fbpx
Цікаве
Польського Нострадамуса знають у багатьох країнах, до його прогнозів дослухаються навіть сильні цього світу. Кшиштоф Яцковський, відомий провидець з Польщі, озвучив новий сценарій розвитку подій в Україні і світі, він побачив найближче майбутнє. У кінці літа 2022 року відбудеться дуже позитивна подія. Це лише 10 % того, що на нас чекає

Польського Нострадамуса знають у багатьох країнах, до його прогнозів дослухаються навіть сильні цього світу.

Кшиштоф Яцковський, відомий провидець з Польщі, озвучив новий сценарій розвитку подій в Україні і світі, він побачив найближче майбутнє.

Кшиштоф Яцковський вважає, передбачення мають попереджати та заспокоювати! Цього ясновидця називають польським Нострадамусом. Він передбачив авіапригоду, в якій не стало президента Польщі Леха Качинського, а також Яцковський передбачав початок пандемії з її нескінченними локдаунами.

Після цього провидця почали визнавати у всьому світі і до його думки справді прислухаються! Пропонуємо ознайомитись з новими сценаріями розвитку майбутнього, за прогнозами від Кшиштофа Яцковського. Все швидко змінюється!

Влітку ясновидець Кшиштоф Яцковський побачив видіння, в якому було показано Україну. У нашій країні з середини серпня ситуація зміниться на краще. У кінці літа 2022 року відбудеться якась дуже позитивна подія, яка переверне кінець пртистояння між Україною і рф.

Кшиштоф стверджує, що ця подія не буде на 100% переможною, але з боку влади її можуть подати як абсолютний успіх і перемогу.

Ще одне його бачення пов’язане з дітьми та недугами. Швидше за все, йдеться про бактеріологічну загрозу, вона може прийти зі Сходу. Буде багато паніки. він просить запам’ятати це бачення, бо воно було чітким та переконливим!

У третьому видінні пан Яцковський побачив революцію в якійсь із світових країн. Є припущення, що це може бути чи Росія, чи Білорусь.

Невтішним є і четверте передбачення провидця. Протягом 2022 року може виникнути ще один конфлікт, важчий за той, що сталася в Україні. Саме з нього, на думку польського Нострадамуса, може розпочатись третя світова війна.

Близький Схід – це територія локалізації другого великого конфлікту, на думку прозорливого поляка.

У своїх видіннях ясновидець Яцковський побачив повернення масштабної недуги, яка вразила світ з 2019 року. Провидець говорить про те, що з осені очікуються нові хвилі з усіма наслідками у вигляді карантинів, обмежень пересування, носіння масок та інших заходів безпеки. Пов’язані вони будуть з новими видами, що мутують.

Кшиштоф Яцковський стабільно у своїх снах бачить велику економічну кризу, яка охопить увесь світ. Він каже, що криза, яку ми зараз можемо спостерігати, – це лише 10 % того, що на нас чекає. У найближчому майбутньому на його дкмку рівень життя у Європі значно знизиться.

Провидець пояснює, що зниження рівня економіки буде пов’язане саме з новою, а вірніше модифікованою раніше недугою, від якої ми нещодавно носили маски.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page