fbpx
життєві історії
– Поміняйте дату весілля, а то я до вас не приїду

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Ми з моїм чоловіком познайомилися в новорічну ніч. У нас почилися романтичні відносини. Любили один одного і через 5 місяців вже почали жити разом, а потім й вже вирішили одружитися.

Дату одруження вибирали вдвох з чоловіком, так як ця наш день. Ми довго думалт, вибирали дату, яка буде найкращою. Заздалегідь з чоловіком вирішили, що велике весілля робити не будемо.

Я взагалі пропонувала просто розписатися, але все ж вирішили невелике торжество зробити. Не люблю гучних забав. Перший день був офіційний – розпис в РАЦСі і посиденьки в ресторані з батьками. Другий день – вечірка з друзями.

Пізніше з чоловіком подали заяву, вибрали дату, почали обдзвонювати гостей, яких хотіли запросити. Всім друзям повідомили, що з ними буде відзначати на другий день, орендуємо котедж, приготуємо шашлики, баньку затопимо. Всі були тільки за. Було все ідеально….Ну майже.

Крім моєї дуже близької подруги, завдяки якій я познайомилася зі своїм чоловіком. Я думала, що ми дійсно найкращі подруги, які завжди будемо підтримувати один одного.

Вона сказала, що день, який ми вибрали, їй не підходить і нам доведеться пересунути його, так як в цей день вона свідок на інший весіллі. Я була дуже здтвована за її наглість…

Читайте також: Чоловік перестав допомагати мені по дому, я відмовилася йому готувати. Він найняв собі хатню робітницю, я збиралася подати на розлучення

Потім вона в ультимативній формі заявила мені з чоловіком: «Поміняйте дату весілля, а то я не приїду».  А ми й нічого не стали міняти. Чому ми маємо щось міняти?!

Я своїй подрузі тактовно повідомила, що ми не хочемо змінювати дату весілля, так як вибрали дату заздалегідь, що нам дуже шкода, що у неї не виходить до нас приїхати.

Запропонували їй приїхати до нас в гості, коли їй буде зручно, щоб разом відзначити. Щоб вона не ображалась. Але знаєте, яка була відповідь?

Відповідь була не на словах, а в дії – я всюди була заблокована – в інстаграмі, в facebook, навіть мій номер телефону внесла до чорного списку. Вони чисто обірвала зв’язок зі мною.

Так вона зробила тільки по відношенню до мене, мого чоловіка ніде не стала блокувати.

Ось так ми з подругою перестали спілкуватися, контакт повністю був закінчений, «відірви і викинь» – ось такий принцип. За то я побачила хто є хто і провірила свою подругу на вірність дружби.

Що це було? Я до  цього часу не розумію … Тому, шановні читачі, поважайте себе, своїх рідних і близьких, щастя вам.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook