fbpx
Цікаве
Попередження відомого священника Германа Будзинського і його останнє пророцтво: що він сказав про майбутнє України? Записано ще 1991 року! “Мене звільнили, хоч і ненадовго. Повернули до Львова. Таке, що загарбникам і не снилося”

Попередження відомого священника Германа Будзинського і його останнє пророцтво не варто оминати увагою А вже вірити чи ні – діло особисто кожного з нас.

У надзвичайно важких та нестабільних умовах сьогоднішнього світу кожен бажає дізнатися найближче майбутнє. Люди прислухаються до астрологів, нумерологів, ворожок, тарологів, знахарів та екстрасенсів.

Цей прогноз отця Германа Будзинського наробив чимало галасу в соцмережах. Користувачі Інтернету побачили в ньому максимум правдоподібності та надії. Але ким був цей священик насправді? І що саме він пророкував для України?

Священик Герман Будзинський свого часу пережив багаторічні переслідування через особисту позицію. Він не хотів підкорятися режиму і відмовлятися від своїх релігійних поглядів. Хоча з ним намагалися і домовитися, і працювати за методом батога та пряника.

Духовник розповідав журналістам, що на той час поліція не шкодувала палиць для тих, хто був незгодний з режимом.

Отець Герман не погоджувався з тим, що треба відмовитися від своєї віри, за що був покараний неодноразовими засланнями до Сибіру.

«Лише після 1953 року таким, як я, можна було писати скарги. Ось я й написав. Мене звільнили, хоч і ненадовго. Повернули до Львова. Потім знову я опинився на засланні. Але не зупинився та продовжив писати скарги. А потім дізнався, що ці мої скарги навіть в Америці публікували», – ділився із журналістами священик.

Прогноз отця Германа Будзинського для України вселяє надію, хоч і не приховує того факту, що зараз ця чудова країна переживає кошмарний час. Однак цей час у всіх сенсах символізує переродження та становлення нової, сильної та квітучої держави.

Є версія, що пророцтво духовника Будзинського було записано ще 1991 року. Тоді він передбачав, що Україні доведеться зазнати чимало труднощів. Серед яких і сумнівна влада, яку люди проженуть власноруч. Отець Герман заявляв, що мине не один рік, перш ніж країна повністю зміцніє і зможе вистояти перед справжнім ворогом.

“Не треба боятися. Зло ніколи не переможе добро. Чорне ярмо пробуде на нашій рідній землі недовго. І тоді настане справедливе покарання. Таке, що загарбникам і не снилося. Буде організовано судові розгляди, такі як у Нюрнберзі. І тоді Україна відродиться, наче птах фенікс. Така воля Всевишнього».

«Це, безперечно, одна із найстрашніших сторінок в історії нашої держави. Але Україна вистоїть. Немає свободи без боротьби, і кожен із нас має це зрозуміти. Мушу пронести це у своєму серці все життя, щоб більше ніхто не наважився ступити своєю поганою ногою на нашу святу землю. Ми маємо вистояти, адже з нами Бог. А якщо з нами Бог, тоді хто проти нас?” – говорив отець Герман.

Безумовно, можливість дізнатися про найближче майбутнє стала б ефективним заспокійливим для мільйонів людей. Але хтось може не вірити пророцтвам. І це цілком нормально. Кожен має право вибирати, у що вірити, а у що ні.

Ми віримо в ЗСУ і щодня молимося, щоб Всевишній захистив нашу країну, нашу землю, наших людей.

Віримо лише в те, що Україна обов’язково вистоить і розквітне, наче прекрасна квітка. Всім миру і перемоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.