fbpx

“Попросили зачекати півтори години”: Roshen потрапив в скандал через дитину-нваліда

Хлопчику з ДЦП, Єгору Панасюку, відмовили в екскурсії на київський завод Roshen через його інвалідний візок.

Про це в Facebook повідомила мати хлопчика, Вікторія.

За її словами, це був перший випадок, коли її синові відмовили в замовленій екскурсії. При цьому організатори попередньо запитували компанію на предмет можливості екскурсії для дитини з інвалідністю.

“Я мала розмову з пані Наталею, старшим екскурсоводом. Вона підтвердила, що нам відмовили по причині того, що екскурсія обмежена в часі, в нас візок і ми будемо затримувати групу. Запропонували Єгору почекати півтори години під дверима, коли буде виходити група, йому винесуть солодкий подарунок. На мої запитання, як же так і до кого звертатися, щоб зрозуміти чи взагалі можливо людям з інвалідністю потрапити на екскурсію на Рошен порадила звернутися в головний офіс до менеджера з реклами. Ну скажемо так: я трохи в шоці”, – написала вона.

Читайте також: Порошенко підписав закон про встановлення лічильників на тепло і воду в обов’язковому порядку

У свою чергу в компанії заявили, що проводять екскурсії на своїх фабриках для всіх бажаючих, не обмежуючи нікого, в тому числі людей з особливими потребами.

“У випадках, коли записується група відвідувачів на інвалідних візках, екскурсовод змінює програму екскурсії з міркувань техніки безпеки та санітарних норм та виключає з нього приміщення, де безпосередньо йде процес виробництва, бо на колесах візків присутній бруд.”, – сказано в повідомленні прес-служби Roshen.

Як пояснили в компанії, у випадку з Єгором організатор групи під час запису на екскурсію не попередив екскурсовода про те, що буде дитина з особливими потребами.

“Екскурсовод запропонував альтернативу матері Єгорки та йому – подивитися фільм, продегустувати продукцію та отримати подарунок”, – додали в прес-службі.

У Roshen підкреслили, що фабрика неодноразово приймала дітей з інвалідністю та завжди знаходила можливий формат проведення екскурсій. Але завжди отримувала про це попередження заздалегідь.

Читайте також: Вищий пілотаж: українські льотчики посадили пасажирський лайнер, стрaшно побитий градом, під оплески всього аеропорту

“Такого попередження в даному випадку не було, а організатор від групи вибачалася перед екскурсоводом за те, що не поінформувала про необхідну підготовку. Зі свого боку корпорація Roshen робить все можливе, щоб всі діти країни повинні щасливе дитинство і піклується як про їхнє здоров’я, так і про приємне і радісне дозвілля “, – пояснили в компанії.

“Нам прикро, що з Єгором сталася така ситуація і пропонуємо відвідати екскурсію з повним маршрутом зі спеціальним супроводом”, – додали в Roshen.

You cannot copy content of this page