fbpx
Шоу-бізнес
Популярний український співак розповів, з ким після їхнього розлучення мешкає його колишня – найкраща подруга Насті Каменських: воно й не дивно

Популярний український співак Позитив розповів, з ким після їхнього розлучення мешкає його колишня –  Ганна Андрійчук.

До слова, Аня – найкраща подруга Насті Каменських.

Позитив (Олексій Завгородній) днями в інтерв’ю радіо “Люкс ФМ” заявив, що його колишня дружина, український дизайнер Ганна Андрійчук нині мешкає разом із родиною своєї подруги, української співачки Насті Каменських.

Воно й не дивно, адже і до російського вторгнення Ганна практично жила в домі Насті й Потапа – про це свідчать численні спільні світлини, відео й історії в Інстаграмі обох жінок.

“Твоя колишня Аня досі живе з Потапом та Настею?” – Запитав у Позитива ведучий.

“Знаю точно, що вона з ними також переїхала. А також її брат та сестра, її мама теж поїхали з ними до Іспанії”, – розповів Позитив.

Вся країна вже знає, що Каменських та її чоловік Потап (Олексій Завгородній) за п’ять днів до повномасштабного вторгнення РФ в Україну переїхали до Іспанії та поки що не планують повертатися.

Також нагадаємо історію Позитива і Андрійчук: вони прожили у шлюбі вісім років. Про те, що більше не разом і розлучилися, екс-дружина Позитива повідомила навесні 2021 року, пара уточнила, що на той момент уже близько року не були разом. Дітей у колишнього подружжя немає.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.