fbpx
Суспільство
Послуга повторного святкування весілля в Україні: для кого, правила і ціни. “У нас є два варіанти проведення послуги. Коли послуга відбувається на нашій локації, її вартість — 1200 гривень. Якщо ви плануєте святкувати на своїй локації -тоді вартість буде 2400 гривень.”

 

Послугу “Поновлення сімейних обітниць” запровадило державне підприємство “СЕТАМ”.

 

Кураторка проекту “Шлюб за добу” Ольга Черналівська в ефірі Українського радіо розповіла, як українці можуть зростатися послугою поновлення сімейних обітниць у річницю весілля. Про це інформує “Українське радіо”.

 

“Відтепер українці зможуть скористатися послугою поновлення сімейних обітниць. Ми запровадили цю послугу, аби підтримати інститут сім’ї. З роками, нажаль, губляться відносини і почуття, і ми вирішили, що саме цей проект буде відновленням тих сімейних обітниць, тих сімейних цінностей. оскільки ми абсолютно переконані, що для кожної людини найважливішим є сім’я і родина. Тому цей проект створили, аби кожна молода пара та пара з великим досвідом у подружньому житті змогли скористатися такою послугою і нагадати собі, для чого вони одружилися, що є найціннішим, як крокувати далі

в подружньому житті”, — зазначила Ольга Черналівська.

 

Кураторка проекту “Шлюб за добу” розповіла, як відбувається процедура обміну обітницями.

 

“Насамперед, цю послугу замовляють діти для своїх батьків. Потрібно прийти написати заяву на те, що ви хочете скористатися даною послугою оновлення сімейних обітниць. Після цього державний реєстратор приймає ваші заяви та обробляє. Після цього ми даємо вам кваліфікованого церемонімейстра, яким разом з вами пропрацьовує вашу індивідуальну сімейну обітницю. Це великий шматок роботи, де наші церемонімейстри, психологи працюють з парами, дізнаються найцікавіші моменти про які, можливо, і забули, і можуть нагадати молодятам про найцікавіші моменти їхнього життя. Вони напишуть індивідуальний сценарій і в день, який зазначили раніше в заяві наші ювіляри, відбувається церемонія, яка може бути з українськими традиціями, а також внутрішніми. Тому що в кожній сім’ї є свої маленькі традиції та обряди. Це той день, коли можна об’єднати найближчих людей”, — зазначила Черналівська.

 

Черналівська також розповіла, які пари же скористалися послугою.

 

“У нас була пара, олімпійська чемпіонка, якій 76 років, яка прожила з чоловіком спільно 38 років. І тут онуки запропонували цю послугу. І це було свято для всієї родини. Були пари, які святкували 5 та 15 років подружнього життя. У нас також має бути пара, яка святкуватиме 50 років, але це буде у березні наступного року”, — сказала Ольга Черналівська.

 

“У нас є два варіанти проведення послуги. Коли послуга відбувається на нашій локації, її вартість — 1200 гривень. Якщо ви плануєте святкувати на своїй локації, наприклад, кафе, ви можете запросити церемонійместра на виїзд, і тоді вартість буде 2400 гривень. Ми видаємо повторні свідоцтва після оновлення сімейних обітниць, якщо ви цього бажаєте”, — додала куратора проекту.

Джерело