fbpx

Посидівши пів годинки свекруха взяла сумку в руки і почала збиратися. Я хотіла її провести, але Роман сказав залишитися з дітьми, що він все зробить сам. Ну так, значить так. Але його поведінка не давала мені спокою. Якось випадково я заглянула у вікно і помітила, що Роман рахує гроші, а потім певну суму кладе мамі в кишеню

В нашій сім’ї виникла не дуже приємна ситуація, пов’язана з батьками і грошима.

Ми з чоловіком виховуємо двох дітей. Старша Марічка вже ходить в другий клас, а Михайлику через місяць три виповниться.

Фінансові проблеми в нас почались ще під час корони, а після повномасштабного вторгнення взагалі важко стало.

Я вирішила знайти собі роботу, щоб хоч трішки налагодити важку фінансову ситуацію.

Мої мама з татом живуть неподалік від нас, але вони ще працюють. А ось свекри в своєму будинку в селі, яке від нас знаходиться за сорок кілометрів.

І свекор і свекруха вже не пенсії. Вони мають невеличку господарку і так і живуть.

Я влаштувалася на роботу добами. Одну працюю, три дома. Перед тим я зателефонувала свекрусі, і спитала її, чи змогла б вона в ці дні приїжджати до нас і сидіти з дітьми.

Мама Романа погодилася, оскільки вона сама розуміла, що ситуація в нас не легка.

І ось я вже третій місяць працюю. Діти щасливі. Їм все подобається. Бабуся старається їм насмажити улюблених пиріжків з сиром, і наліпить вареників, на які у мене завжди не вистачало часу.

Словом, після першого місяця я дуже була щаслива, що зробила такий вибір.

Всім все підходило.

Але нещодавно я побачила доволі дивну картину.

Я того дня була дома. Свекруха зателефонувала, що знаходиться поблизу нас в якомусь торговому центрі. Ну я й запросила її на каву. Ми рідні люди.

Читайте також: Моя старша сестра Юля нещодавно заборонила мені бачитись з найкращою подругою. Я ж не винна, що саме до Алли пішов її чоловік. Мені сестру справді шкода. Вона залишилась одна з двома дітьми на руках. Молодшій донечці всього рік і три місяці. Знайомі кажуть, що я і справді повинна вибачитися перед сестрою, але за що?

Посидівши пів годинки свекруха взяла сумку в руки і почала збиратися. Я хотіла її провести, але Роман сказав мені залишитися з дітьми, що він все зробить сам. Ну так, значить так.

Але його поведінка не давала мені спокою. Якось випадково я заглянула у вікно, і помітила, що Роман рахує гроші, а потім певну суму поклав мамі в кишеню.

Після цього вчинку його десь з дві годинки не було дома. Я вся на нервах, оскільки приблизно вже собі уявила, що він платить своїй мамі, за те, що вона доглядає наших дітей.

І ви знаєте, мої припущення підтвердилися.

Ну добре, Роман хоче допомогти своїй мамі. Він каже, що це “на маршрутку”. Але як сама мама сміє брати ці гроші? Вона ж прекрасно знає, що не з добра я влаштувалась на роботу.

Як ви вважаєте, це нормально рідній мамі платити за “няньку”?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page