fbpx
Шоу-бізнес
Потап вперше після недуги, яка перекосила йому обличчя, з’явився перед шанувальниками: як на даний час виглядає репер та продюсер (фото)

Потап вперше після недуги, яка перекосила йому обличчя, з’явився перед шанувальниками: як на даний час виглядає репер та продюсер.

Чоловік Насті Каменської Потап, місяць тому застудив лицьовий нерв, через цю недугу у нього помітно перекосило обличчя.

Буквально вчора Потап опублікував перше від початку недуги відео у своєму Instagram, де показав шанувальникам який вигляд має зараз. Судячи з побаченого, Потапу стає легше і він поступово приходить до норми.

Репер та продюсер виклав у інстаграмі чорно-біле відео, у якому прочитав вірш, написаний після прильоту у Вінницю російських ракет.

“Я хочу підтримати всі міста, які я не назвав у цьому вірші: Миколаїв, Кременчуг, Краматорськ. Додайте своє місто в коментарях!” – зазначив Потап у підписі під відео.

Шанувальники ж Потапа відреагували на його поезію: “дуже гарно та, головне, максимально правдиво. Без лишнього драматизму, адже його в нас і так забагато”, “Олексію, така підтримка і українська творчість дуже важливі зараз в будь-яких проявах. Все буде Україна! Не зупиняймося! Підтримуймо ЗСУ, та молімося до матері Божої, щоб випросила у свого Сина спасіння та швидкої перемоги для України!”

Фото взяте з мережі інстаграм