fbpx

Потрібно знати правила, інакше – нікуди не полетиш. В українському аеропорту інцидент через безвіз

Мешканку Івано-Франківська, що вирішила скористатися безвізом, не пустили на борт літака, що відправлявся до Валенсії, передає Обозреватель.

Богдана Шелефонтюк не змогла здійснити переліт через відсутність зворотного квитка. Дівчина уточнила, що в касі аеропорту її не попередили про таку необхідність.

“Я придбала квиток за маршрутом Івано-Франківськ-Валенсія. Коли я прибула в аеропорт у день вильоту, мені відмовили в реєстрації у зв’язку з тим, що у мене не було зворотного квитка, оскільки я планувала повертатися назад машиною. За тиждень перед вильотом я уточнила в касі аеропорту інформацію, чи потрібно мені ще щось і чи не виникне проблем, оскільки я придбала квиток через інтернет. Мене запевнили, що все у мене буде добре. Не дивлячись на все це, мені було відмовлено в проходженні реєстрації”, – обурилася Шелефонтюк.

Читайте також: Більше ніяких черг! Замовити біометричний паспорт можна через iGov: інструкція

При цьому дівчина самостійно поцікавилася і з’ясувала в колл-центрі МАУ і в прикордонній службі України, що ні одна, ні друга інстанція зворотного квитка не вимагають, але чомусь його вимагають при реєстрації в Івано-Франківському аеропорту.

Представник авіакомпанії МАУ зазначив, що компанія гарантує можливість перельоту при покупці квитка, якщо на ньому вказані вірні дані, що збігаються із паспортними.

В Івано-Франківському аеропорту повідомили, що наявність зворотного квитка – обов’язкова вимога, яка ще й тягне за собою великий штраф.

Читайте також: Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся страшний скандал

“Це правила безвізу: під час посадки обов’язково повинен бути зворотний квиток. Без зворотного квитка ми не допускаємо до посадки, тому що загрожує штраф 7,5 тисячі євро”, – розповіли в аеропорту.

За словами журналістів, з’ясувалося, що наявність зворотного квитка дійсно необхідна під час приватних поїздок по безвізу.

You cannot copy content of this page