fbpx
Breaking News
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Я один раз спробувала приготувати котлети за цим рецептом в духовці, і назавжди забула про смаження їх на пательні з великою кількість жиру. Якщо ви, ще не куштували цю смакоту, раджу це виправти найближчим часом
На десерт, в честь для народження внучки, приготувала торт і ці неймовірно смачні шоколадні роли. І ви знаєте, саме вони “розлетілися” моментально. Внучка сказала, що роли стали родзинкою її свята, бо від такої краси та смакоти немождливо відмовитись!
Мандри
Потрібно знати правила, інакше – нікуди не полетиш. В українському аеропорту інцидент через безвіз

Мешканку Івано-Франківська, що вирішила скористатися безвізом, не пустили на борт літака, що відправлявся до Валенсії, передає Обозреватель.

Богдана Шелефонтюк не змогла здійснити переліт через відсутність зворотного квитка. Дівчина уточнила, що в касі аеропорту її не попередили про таку необхідність.

“Я придбала квиток за маршрутом Івано-Франківськ-Валенсія. Коли я прибула в аеропорт у день вильоту, мені відмовили в реєстрації у зв’язку з тим, що у мене не було зворотного квитка, оскільки я планувала повертатися назад машиною. За тиждень перед вильотом я уточнила в касі аеропорту інформацію, чи потрібно мені ще щось і чи не виникне проблем, оскільки я придбала квиток через інтернет. Мене запевнили, що все у мене буде добре. Не дивлячись на все це, мені було відмовлено в проходженні реєстрації”, – обурилася Шелефонтюк.

Читайте також: Більше ніяких черг! Замовити біометричний паспорт можна через iGov: інструкція

При цьому дівчина самостійно поцікавилася і з’ясувала в колл-центрі МАУ і в прикордонній службі України, що ні одна, ні друга інстанція зворотного квитка не вимагають, але чомусь його вимагають при реєстрації в Івано-Франківському аеропорту.

Представник авіакомпанії МАУ зазначив, що компанія гарантує можливість перельоту при покупці квитка, якщо на ньому вказані вірні дані, що збігаються із паспортними.

В Івано-Франківському аеропорту повідомили, що наявність зворотного квитка – обов’язкова вимога, яка ще й тягне за собою великий штраф.

Читайте також: Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся страшний скандал

“Це правила безвізу: під час посадки обов’язково повинен бути зворотний квиток. Без зворотного квитка ми не допускаємо до посадки, тому що загрожує штраф 7,5 тисячі євро”, – розповіли в аеропорту.

За словами журналістів, з’ясувалося, що наявність зворотного квитка дійсно необхідна під час приватних поїздок по безвізу.

Related Post

facebook