fbpx
життєві історії
Потроху обставляли наше гніздечко новими меблями, технікою, купили недорогу машину після весілля. Все було добре, аж до того моменту, як я випадково зустріла його колишню дружину на вулиці. Ледве можна було дати їй 30 років, швидше всі 40. Однак вона мене впізнала і підійшла. Попросила мене з’їхати з квартири і спокійно розлучитися. Відпустити чоловіка, а вона домовиться з ним про те, щоб він платив всю іпотеку сам. Тепер двері нашої квартири для неї відчинені

Потроху обставляли наше гніздечко новими меблями, технікою, купили недорогу машину після весілля. Все було добре, аж до того моменту, як я випадково зустріла його колишню дружину на вулиці. Висока, опливша жінка з сивим пасмами і в мішкуватому одязі. Ледве можна було дати їй 30 років, швидше всі 40. До цього я бачила її тільки на фото. Однак вона мене впізнала і підійшла. Сказала, що потрібно поговорити. Попросила мене з’їхати з квартири і спокійно розлучитися. Відпустити чоловіка, а вона домовиться з ним про те, щоб він платив всю іпотеку сам…

Я зустріла свого майбутнього чоловіка, коли він був вже рік в розлученні. Жив скромно, платив аліменти, часто бачився з сином. Часом забирав його на всі вихідні до нас.

Я намагалася знайти з хлопчиком спільну мову, але налаштований він був вкрай негативно. Можливо, колишня дружина чоловіка доклала до цього руку, не знаю, та скоріше за все, так і є. Я вирішила не чіплятися до хлопчика, не наполягати, просто в це не вплутуватися і залишати їх наодинці з чоловіком.

Своєю квартири у нас не було, ми потроху накопичили на внесок і взяли іпотеку. Потроху обставляли наше гніздечко новими меблями, технікою, купили недорогу машину після весілля. Все було добре, аж до того моменту, як я випадково зустріла його колишню дружину на вулиці.

Висока, опливша жінка з сивим пасмами і в мішкуватому одязі. Насилу можна було дати їй 30 років. Швидше всі 40. До цього я бачила її тільки на фото. Чоловік спілкувався і бачився з нею без мене. Однак вона мене впізнала і підійшла. Сказала, що потрібно поговорити.

Почала вона з того, що, незважаючи на розлучення, вони з чоловіком все ще дуже близькі. Він часто буває у неї в гостях, заїжджає після роботи, їсть у них, бо сумує за її стравами. Іноді підвозить у справах. Ще сказала, що вони часто розмовляють про минуле і чоловік, нібито, каже, що шкодує про розлучення і одруження на мені. Але через те, що я чекаю дитинку, не може від мене піти. Не хоче аліментів і розділу майна. Та й шкода йому мене. Адже я не потягну іпотеку сама, бо після розлучення борг по іпотеці ділиться навпіл між подружжям.

Щодо цього він мав рацію. Зарплата у мене невелика, попереду – декрет. Батьки в іншому місті і грошима не допомагають. Його колишня дружина попросила мене з’їхати з квартири і спокійно розлучитися. Відпустити чоловіка, а вона домовиться з ним про те, щоб він платив всю іпотеку сам.

Я була у розпачі від її слів. Прийшла додому і вирішила поговорити начистоту з чоловіком. Я сподівалася, що він спростує її слова, але він почав кричати на мене, що це не моя справа, що я лізу куди не треба, що між ними завжди були такі відносини і це нормально. І якщо я не хочу жити в величезних боргах і одна з дитиною, то повинна мовчки це терпіти.

Виявилося, що коли він говорив про те, що їздить підробляти, до батьків, до сина – він їздив до неї. А я вірила. Працювала, приходила додому, готувала, чекала його…

Зараз не знаю, що робити. Я можу відмовитися від цієї квартири і просто з’їхати, але нікуди. І як я буду жити одна з дитиною, не знаю.

А недавно його колишня дружина стала приходити все частіше до нас додому разом з дитиною. Нібито в гості. Поводиться розв’язано, як господиня, з чоловіком в відкриту фліртує. Чоловік це не підтримує, але і не припиняє. Мені дуже важко. Що робити далі, не знаю.

Автор: Аня

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook