fbpx

Потужна батьківська молитва: захистить дітей на відстані

Кожна дитина потребує захисту і підтримці батьків. Найбільше значення має материнська захист. Джерело

Для того, щоб матері помолиться за власну дитину, не потрібно спеціального свята або місця. Лише попросити благ своїм діткам у Всевишнього.

Молитва, звичайно ж, повинна виходити з глибин душі і вимовляється чесно, з чистою душею.

Молитвою мама може в скрутну хвилину допомогти своїм дітям, які навіть у дорослому віці потребують батьківської підтримки, віри і любові.

Читайте також: День Прохора Печерського 23 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Молитва про дітей, за дітей

Після слів “чадо моє”, “дитя моє” потрібно подумки або вголос вимовляти імена дітей.

Молитва — це спосіб життя. Людина молитви залишається в молитві двадцять чотири години в добу. Він спить в молитві. Його сон це вид молитви.

Він, як би, спить на руках у Бога, коли він прокидається, то прокидається в Бозі. І перше, що йому приходить після пробудження, це вдячність, абсолютна подяку.

Він їсть Бога, він п’є Бога, він ходить в Бога, Він дихає Богом. Весь його день — це безперервна молитва. Молитва стає тлом його життя, основою його буття, плоттю його існування. Щоб він не робив, молитва триває.

Молитва — це не якість, не повторення завчених фраз, це не декламування, не рецитація. Молитва — це незрима присутність Бога.

Можна перебувати де завгодно, виконувати будь-яку роботу, але в самій глибині людина молитви продовжує поклонятися Богу: молитва триває, дяка триває.

Іноді, молитва виявляється, іноді тече в надрах серця.

Молитва — це шлях життя, це не обов’язок, а прохання; не підпорядкування і не примус, не засіб для володіння і маніпуляції Богом. Молитва і вимоги чого-не будь несумісні.

Ми можемо просити, а не вимагати. Ми можемо просити, як маленька дитина просить свою матір. У ньому немає ніякої вимогливості; він безпорадний, він залежний. Він просто просить.

You cannot copy content of this page