fbpx
Шоу-бізнес
Повалій з єхидною усмішкою звернулася до шанувальників українською мовою: “Я розумію, часи для України важкі, та хто як не я, буде нести любов та добро в світ!” (відео)

Повалій з єхидною усмішкою звернулася до шанувальників українською мовою: “Я розумію, часи для України важкі, та хто як не я, буде нести любов та добро в світ!”

Гастролерка, яку вже навіть соромно називати українкою, Таїсія Повалій, що після початку повномасштабної війни живе та виступає в росії, зізналася в любові до Білорусі. Зробила вона це, за іронією долі, державною мовою у Вітебську під час музичного фестивалю “Слов’янський базар”, лозунгом якого є об’єднання народів.

Після виступу на відкритті заходу Таїсія Повалій дала коментар журналісту, де ще й назвала війну в Україні “складними часами”. Відео було опубліковано 18 липня у фан-групі співачки в Instagram.

“Моя рідна Білорусія, я від щирого серця тобі говорю, що я тебе дуже люблю, як свою рідну творчу землю, де я народилася як співачка”, – сказала українською мовою Повалій, допустивши низку помилок.

Після цього гастролерка перейшла на вже звичну для себе російську мову. “Я понимаю, что времена сложные. Поэтому кто, если не я, буду нести добро, свет и любовь?” – з підступною усмішкою додала вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений tpovaliy_best (@tpovaliy_best)

Фото – скріншот з відео