fbpx
життєві історії
Повечеряли, добре посиділи з батьками чоловіка, побалакали. Навіть думки почали з’являтися, що так і буде все добре, що даремно навела паніку. До того моменту, як свекруха знову сказала цю фразу: – Як добре, що ми саме до вас переїхали. Хоч подивимося, як ви насправді живете

Приїхали свекри. З собою привезли дві валізи та дві сумки. Як сказали, все найнеобхідніше. Вчора й сьогодні вранці перевозили речі.

Вони мали багато вбудованих меблів, які залишили покупцям. Решту перевезли до старшої доньки до приватного будинку, у гараж напевно. Ключі віддали, акти підписали і одразу до нас.

Приїхали втомлені та трохи сумні. Свекруха навіть заплакала по квартирі, багато років прожили там, діти там росли. На мій подив, приїхали з подарунками до нас. Списки з подарунками не надсилала їм, як радив один із коментаторів минулого разу. Вони самі.

До чаю великий гарний торт. Старшій онучці-сукні, молодшій-ляльки. Чоловік-сертифікат у магазин риболовлі, він цю справу любить, всі знають.
А мені. Не буду говорити. Вгадайте самі.

Повечеряли, добре посиділи, побалакали. Навіть думки почали з’являтися, що так і буде все добре, що даремно навела паніку. До того моменту, як свекруха знову сказала цю фразу:

– Як добре, що ми саме до вас переїхали. Хоч подивимося, як ви насправді живете.

Мене всю всередині пересмикнуло. Настрій впав нижче за плінтус. Помітила, що чоловік теж змінився на обличчі. Сказав:

— Нема чого на нас дивитися. Нормально ми живемо. Не сваримося, посуд не б’ємо. Потім мене дуже порадував:

— Орендарі звільнять квартиру за два тижні, я їм уже повідомив. Ще тиждень потрібний буде, щоб упорядкувати квартиру, шпалери там поміняють і всі відмиють. Вже домовився.

Якщо стане некомфортно всім разом жити тут, квартира все ж таки не дуже велика, то будете там жити скільки потрібно. Доходи та витрати це наші турботи, вони вас не повинні турбувати, я так вирішив.

Люблю чоловіка! Помітив, що мене це все дуже непокоїть. Все зробив як слід, мені нічого не сказав. Ну, три тижні це не три місяці, вже на душі стало світлішим.

А от свекрухи його слова не сподобалися, за виразом обличчя було дуже помітно. Свекру здається все одно. Він дуже легка на підйом людина, зовсім неконфліктна і усміхнена.

Свекруха встала, подякувала мені за смачну вечерю, сказала, що втомилася, завтра на роботу, два дні брали відгули на переїзд, і пішла спати. Все добре, всі будинки лягли спати рано. День був емоційним.

А мені не спиться, переварюю все в голові, ця фраза мене сильно напружує. Що вона хоче побачити, як ми насправді живемо? Що це означає?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua