fbpx

Повернувшись з Франківська, мій чоловік по-іншому почав до нас з сином ставитись. То мені кавусю зранку приготує, то з сином книжку читає, а вчора навіть у морський бій грали. Та моїй свекрусі відразу тиск підскочив. То вона себе недобре почуває і хоче, щоб син був поряд, то постійно гукає його, що чаю хоче. Лиш би він був поряд, а не біля нас. Та тільки Мар’ян їде на роботу, у свекрухи настрій з’являється. Одним словом, театр без такої актриси пропадає

Чи зустрічався ще хтось із такою ситуацією, як ревність свекрухи до дружини свого сина?

Зі своїм Мар’яном ми одружені вже сім років. І майже весь час я спостерігаю таку картину, як моя свекруха Марія Василівна, перетягує мотузку уваги свого синочка на себе і як їй неприємно бачити, коли чоловік мені робить, чи то приємні подарунки чи то сюрпризи.

Спочатку вона реагувала так, що не хотіла мені допомагати з приготуванням їжі, чи просто ходила насуплена на нас, наче я не так їй там щось сказала, чи не так на неї подивилась.

Одним словом, шукала, як моя бабуся каже, якогось ґудза. Та сьогодні в Марії Василівни, нова стратегія, як переманити увагу сина на себе.

Часто, ще на початку нашого спільного життя, я чула як Марія Василівна говорила сину своєму такі слова: “Ти люби її, но не показуй. Жінка має чоловіка боятись і бути покірною”.

Або, коли у нас з’явився синочок: “Не вчи її бавити дитину. Це її прямий обов’язок, як мами, все встигати”.

Так були і сльози, і непорозуміння і навіть такі моменти, що мені хотілось втекти подалі.

Та завжди мене щось стримувало. В житті іноді є такі обставини, які заставляють нас стерпіти і бути мудрішою. Навчитися хитро обходити дану ситуацію.

Синочок наш дорослішав, ось в цьому році пішов вже на підготовку у школу.

Чоловік частенько на роботі. Тай я вже два роки, як відновилась на роботі.

Свекруха, приглядає за внуком, тай так живемо.

Якось минулими вихідними ми з чоловіком і сином їздили в Івано Франківськ до моєї сестри у гості на два дні.

Ці два дні ми провели в гарній компанії і атмосфері. Моя сестра і її чоловік дуже дружньо і в любові живуть, виховують вже дорослого сина, який навчається в п’ятому класі.

Хатні обов’язки між ними розподілені порівну. Немає такого, що ти жінка і ти зобов’язана, чи навпаки. В моєї сестри чоловік може помити за всіма посуд, відповідно і приготувати смачну вечерю.

А також на очах у мого чоловіка він розстелив нам постіль, помив в ванній кімнаті. А ще, дуже багато уваги він приділяє вихованню сина.

Грає з ним у ігри на розвиток пам’яті, обговорює з ним прочитану книгу. І при всьому цьому вони успішні, мають свій бізнес, який потребує багато сил і уваги.

Звісно, вони живуть самі і ніхто їм не диктує свої правила побудови сімейних відносин. Лише вони вирішують, як їм краще жити.

Повернувшись звідти, мій чоловік якось по іншому почав до нас з сином ставитись. То мені кавусю зранку приготує. То з сином книжку читає, а вчора навіть у морський бій грали.

Та моїй свекрусі відразу тиск підскочив від побаченого. То вона себе недобре почуває і хоче, щоб син був поряд. То постійно гукає його, чи то чаю хоче, чи то ще чогось. Лиш би він був поряд біля неї, а не біля нас.

А потім він їде на роботу і постійно їй телефонує, як вона себе почуває, які вітамінки їй краще купити?

А Марія Василівна, тільки чоловік за двері оживає. І настрій з’являється і сміється переглядаючи гумористичні передачі. Одним словом, театр без такої актриси пропадає.

Та як мені себе поводити в даній ситуації, адже я молода і хочу, щоб ми з чоловіком приділяли більше уваги нашим відносинам?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page