fbpx

Повідомлення на телефоні чоловіка, було явно призначене не для моїх очей. Я навіть не знаю, чому Денис дав мені свій мобільний, може, я мала його з чимось сфотографувати. Я справді погано пам’ятаю. Це повідомлення заглушило все інше. Я мовчала, бо думала, що все в них зійде нанівець. Але днями Денис сказав, що після Різдва забирає речі і переїжджає, бо він закохався по-справжньому. Як з цим жити і як підготувати дітей?

Я знала, що у Дениса хтось є. Довгий час я сподівалася, що це просто роман і з часом це пройде. На жаль, виявилося з точністю до навпаки.

Кілька років тому я випадково побачила на телефоні свого чоловіка повідомлення, яке не було призначене для моїх очей. Я навіть не знаю, чому він дав мені свій мобільний, може, я мала його з чимось сфотографувати. Я справді погано пам’ятаю. Це повідомлення заглушило все інше.

“Мені дуже сподобався вчорашній день. Коли тепер тебе чекати в своїх покоях?”, – прочитала я.

Телефон мало не випав з руки. З того ступору мене вивів Денис, який хотів, щоб я продовжувала фотографувати. Я зробила кілька світлин, але навіть не знаю, які вони вийшли. Перед очима було лише повідомлення.

Я не помітила жодних змін у Дениса. Він ходив на роботу, іноді зустрічався з друзями, гарно проводив час з дітьми і добре поводився зі мною.

Так минали роки, а я боролася. Зовні я нічого не показувала, але всередині я була клубком нервів. У мене навіть руки почали тремтіти, коли серце підказувало мені невірність чоловіка.

У найважчий для мене момент я відкрила усе подрузі. Мені потрібно було виговоритися і виплакатися.

Тоді вона сказала мені, що я нічого з цим не зроблю. Сказала, якщо він хоче ходити наліво, то ніхто і ніщо його не втримає. А я можу або розлучитися, або зберегти шлюб і просто закривати очі на його походеньки.

Після довгих роздумів я зупинилася на другому варіанті…

Я думаю, це була помилка. Якби я поговорила з Денисом про це раніше, можливо, ми прийшли б до якогось розумного рішення. Можливо, причину, чому він мені невірний, можна було якось вирішити. І ми б запобігли тому, що сталося кілька днів тому.

Ми ввечері з Денисом дивилися фільм і я відчула від нього якусь напругу.

“Мирославо, я маю тобі дещо сказати. Я зустрів кохання всього свого життя,” – Денис почав ще щось говорити, а я в той час, щоб він не побачив що я плачу, відвернулася від нього в інший бік.

“Ти ж знала, що в мене є інша жінка, чи не так? Але це ще не все. Я хочу жити з нею. Я зачекаю до Різдва, щоб провести його з сім’єю, але після я піду,” – додав Денис, і моє серце мало не зупинилося. Чоловік, якому я все віддала і з яким у мене двоє дітей, хоче піти від мене відразу ж після  Різдва…

Тоді я розплакалася. Він терпляче почекав, поки я трохи заспокоюся, і простягнув мені носовичок. Я хотіла обговорити з ним багато речей, у мене було мільйон питань і, можливо, навіть шкодувала, але на цьому наша розмова закінчилася.

Не знаю, що я повинна сказати дітям. Я не знаю, як я переживу Різдво, знаючи, що мій чоловік покидає мене…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page