fbpx
Суспільство
Повний місяць у жовтні 2018 року: який вплив матиме на знаки зодіаку

24 жовтня поточного року відбудеться знакова повний місяць в Тельці, яке вплине на кожен знак зодіаку.

Як відзначають астрологи, вплив повного місяця можна буде відчути ще до його початку. Теми, які воно підніме, будуть на першому плані ще тиждень – два після нього.

Повний місяць у жовтні 2018 відбувається на тлі ретроградної Венери, що ще більше підкреслює його значимість.

Воно підніме питання з минулого, старі непрацюючі моделі, відносини. Повний місяць принесе зміни, пов’язані з фінансовою стороною нашого життя.

Який вплив повний місяць надасть на знаки зодіаку.

 • Овен

В життя Овна настануть зміни, клопоти і з’ясування, що стосуються грошей. Будуть ламатися непрацюючі моделі, можливо, доведеться змінити свої плани.

У будь-якому випадку Повний місяць принесе руйнування старого і створення нового підходу до отримання прибутку. Важливо бути гнучкими.

Читайте також: ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ: БЛИЗНЮКІВ ОЧІКУЄ УСПІХ, А НА СКОРПІОНІВ НАВАЛИТЬСЯ БАГАТО ТУРБОТ

 • Телець

Тельцям повний місяць в жовтні 2018 дасть шанс закріпити і вдосконалити зміни в собі. Тельці знову зможуть подивитися на себе з боку, побачити, яким чином можна поліпшити себе.

Тельці можуть почати навчання або кардинально поміняти щось у зовнішності. Головне – не поспішати, а гарненько подумати.

 • Близнюки

Близнюки знову повертаються до тем духовного. Людям цього знака зодіаку належить розібратися в старих почуттях і емоціях, підвести підсумки. Багато Близнюків зможуть перейти на новий рівень духовного розвитку. Це буде непростий час, але все ж важливе.

 • Paк

Раки знову будуть зайняті питаннями самореалізації і вираження своєї індивідуальності. Але представникам цього знаку зодіаку потрібно заручитися підтримкою з боку інших людей.

Paки зможуть по-іншому подивитися на свої таланти і здібності. Можливо, ви будете міняти щось у своїй співпраці та оточенні.

 • Лев

Леви будуть переживати якісь зміни в роботі, метою. Левам належить знову замислитися про своє місце в соціумі, свій успіх. Люди цього знака зодіаку можуть виправити помилки минулого, скорегувати свої плани. Головне – бути сильними і готовими працювати заради мети.

 • Діва

Дівам це повний місяць обіцяє зміни їх кругозору. Багато Дів будуть подорожувати або ж повертатися в якісь місця.

Люди цього знака зодіаку будуть мати справу з якимись поїздками, спілкуванням з людьми здалеку або з документами і роботою з різними структурами.

 • Терези

Терезам повний місяць жовтня 2018 дасть можливість вирішити старі невирішені проблеми. Це можуть бути борги, кредити, грошові питання.

Багато Терезів будуть міняти щось в своїх відносинах. Це буде непростий час для цього знака зодіаку. Але за допомогою мудрості і внутрішньої сили ви можете все поміняти.

 • Скорпіон

Скорпіонам доведеться знову звернути увагу на особисті відносини. Це будуть любовні відносини, відносини з другом чи партнером. Також у Скорпіонів буде шанс знайти гармонію і усунути все, що заважає їм жити.

Зараз Венера ретроградна саме в Скорпіоні, тому люди цього знака зодіаку переживають важливе для себе час внутрішніх і зовнішніх змін.

 • Стрілець

Стрільцям повний місяць в жовтні 2018 принесе кардинальні зміни, пов’язані з порядком, роботою, організацією свого життя. Повний місяць вкаже на минулі недоліки і невирішені питання.

Багато Стрільці дадуть собі раду з раніше непростій ситуації, зможуть поліпшити справи на роботі або позбутися від старої xвopoби.

 • Козеріг

Козероги в цей період зможуть знову звернутися до своїх талантів і здібностей, а також по-іншому подивитися на свої любовні стосунки.

Людям цього знака зодіаку належить знову замислитися над тим, наскільки вони задоволені своїм життям і займаються вони своєю улюбленою справою.

 • Водолій

Водолії в повний місяць в жовтні 2018 року зможуть повернутися до питань, що стосуються відносин з близькими людьми, дому, сім’ї. Якісь старі невирішені проблеми можуть дати про себе знати.

Також Водоліям доведеться вирішувати питання загальних фінансів. У цей період увагу цього знака зодіаку буде направлено на будинок і сім’ю.

 • Pиби

Рибам повний місяць в жовтні 2018 принесе зміни в їх соціальне життя. Багато Риби повернуться до навчання, будуть міняти коло спілкування або ж налагоджувати контакти зі старими знайомими.

Також багатьом Рибам чекають невеликі поїздки. Рибам слід шукати компроміси в спілкуванні, подивитися уважно на своє оточення.

Джерело.

Related Post