fbpx
життєві історії
Пояснювати братові, що одружився він на жадібній до грошей жінці, було безглуздо. Він бачив зовсім іншу картину: – Вона навіть в ресторані сама за себе платить! На таксі не просить, не дзвонить триста разів на день. Від подарунків відмовляється, гроші не бере. Каже, що головне – яка я людина, а гроші – вона і сама заробить!

Мій брат – дуже багата людина. На відміну від мене. Немає у мене підприємницької жилки. Одна час я навіть працювала директором в автосалоні Віталіка, але не зрослося – не моє це.

У брата завжди були проблеми з жінками. Проблеми були не з кількістю, а з якістю. Більшості – тільки гроші і подавай. Цікаво тільки, на що вони розраховували, роздягаючись на першому ж побаченні?

У свої 37 брат зустрів Аллу.

– Вона навіть в ресторані сама за себе платить! – із захопленням відгукувався Віталік про 25-річній Аллі. – На таксі не просить, заміж не хоче, не дзвонить триста разів на день. Від подарунків відмовляється, гроші не бере. Каже, що головне – яка я людина, а гроші – вона і сама заробить. Я вас познайомлю!

І їжаку зрозуміло, що Алла – та ж мисливець за грошима, тільки хитра. Сама вона запрацює, як же.

Знайомство відбулося. Самостійною Аллою – виявилася Аллочка, моя манікюрниця. Жінка, яка крім як пиляти чужі нігті, нічого не вміє.

Я відразу почала згадувати наші розмови. Я сама розповідала їй про свою сім’ю. Ділилася побоюваннями, що брат кого-небудь зустріне і перестане мені допомагати. Мимохідь, присвячувала її в якісь подробиці життя Віталіка – зі сміхом описувала його невдалі побачення.

Однією, на ранок після першого побачення, шубу захотілося. Другий – машину. Третя в ЗАГС потягла. Четверту Віталік впіймав на крадіжці готівки з його барсетки. І так далі.

Ця хитреньким Аллочка все мотала на вус. А потім «випадково» познайомилася з Віталіком в надії на сите життя. «Ах, гроші не головне, плачу сама за себе!» – і брат поплив.

Перед тим, як піти з вечері знайомства, Аллочка досить мені шепнула:

– Дякую за наводку!

На весілля я не пішла – сказала, що захворіла. Ьрат мені подзвонив і сказав, що вони купують спільне житло, навпіл скидаються. Звідки у манікюрниці кілька мільйонів на квартиру в центрі міста?

Пояснювати Віталіку, що одружився він на жадібній до грошей жінці, було безглуздо. Він бачив зовсім іншу картину:

– Вона сама купує продукти і платить за квартиру. Машину прийняла після довгих умовлянь. А ще ми хочемо завести дитину! Я щасливий!

Я навіть подумки захопилася – вона змусила мого брата вмовляти її взяти авто в подарунок!

Я продовжувала ходити в той салон, де раніше працювала Аллочка. Саме там я дізналася, що звільнялися вона з скандалом – мовляв, скоро викупить його і повернеться повноправною господинею.

Я зважилася на черговий розмова з Віталіком. Розповіла йому про наше з Аллою знайомство, про те, що знала про неї: батьки в глухій провінції, грошей немає, наймана квартира до шлюбу. Розповіла про її звільнення з салону, її словах на рахунок повернуся господинею. Задала братові питання – звідки у неї гроші на квартиру?

Брат задумався. І найняв людину стежити за дружиною.

Розкрилося багато цікавого. Коханець Аллочки продав свою квартиру, щоб вона могла козирнути рівним внеском в житлоплощу перед моїм братом. Але треба віддати їй належне – вона відразу кинула того невдаху.

Хоча обіцяла все повернути, дояла багатого чоловіка. Для того, щоб оплачувати рахунки і продукти, Аллочка робила «педикюр» клієнтам-чоловікам, приймаючи їх на своїй старій орендованій квартирі.

Брат подав на розлучення. Їх шлюб не протримався й півроку. Сподіваюся, Аллочка повернулася в свій салон. Але я туди більше не піду – знайшла іншого майстра, чоловіка. Він, мовляв, точно в мою сім’ю не полізе.

Цікаво, на що розраховують особи, подібні Аллочка? Все таємне спливає. Та й не можна вічно носити масочку і прикидатися. Шлюб – така штука, рано чи пізно людина показує себе у всій красі.

Віталік зарікся одружуватися, мало того – він написав заповіт на мене, я – його єдина родичка. Дякую тобі, Аллочко! І успіху тобі, дивись – грибок не підхопи. Або чим там ви, манікюрниці, хворієте?

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page