fbpx
життєві історії
Поїхали ми до свекрів на Великодні свята у місто. У низ трикімнатна квартира. На тиждень поїхали погостювати. Вперше, бо донька була дуже мала, а зараз Меланці три місяці. Це що, так заведено у містян?.. Я забула халат і капці. Так мені свекруха своїх не дала! Довелося мені піти купити собі ці речі. Але ж це не зубна щітка і не нічна сорочка, не білизна

Одружувалися ми з Максимом, коли я була вже при надії. Живемо у своєму будинку у селищі, будинок мені перепав від прабабусі, мої батьки допомогли в ньому хороший ремонт зробити. Батьки коханого подарували нам тоді на весілля путівку на море у Туреччину.

Максим працює в райцентрі водієм у приватній фірмі. Я працюю в дитсадочку вихователем, але зараз в декреті. А свекри мої живуть у великому місті.

І ось поїхали ми до свекрів на Великодні свята. Вони нас самі запросили. У них трикімнатна квартира. На тиждень поїхали погостювати. Вперше, бо донька була дуже мала, а зараз їй три місяці.

І ось я не можу зрозуміти, це що, так заведено у містян?.. Хоча чоловік каже, щоб я не звертала уваги, то мама в нього зі своїми тарганами.

Так от. Забула я вдома халат і капці. Ну, так вийшло, думала про малу, щоб їй нічого не забути. Так мені свекруха своїх не дала! Довелося мені піти купити собі ці речі. В принципі, нічого такого, мені пригодиться потім, і я нікого не осуджую. Але просто якось дивно, це ж це не зубна щітка і не нічна сорочка, не білизна, зрештою. Халат і капці не такі вже, на мій погляд, надзвичайно особисті речі… НЕу не знаю. Можливо, я і не права, поясніть мені, як ви вважаєте?

Коли до нас приїжджають гості, мамині сестри або брат з невісткою, так мама їм всім одяг запасний має і навіть зубні щітки.

Ну і ще у свекрів дивний підхід, хоча все решта було чудово.

От наступного дня після Великодня, в понеділок, виходимо ми з Максом вітатися і снідати. А його батьки вже поснідали, встали з-за столу і свекруха посуд миє. Каже, сідайте їжте, а ми, мовляв не звикли нікого чекати, у нас так не заведено, щоб хтось під когось підлаштовувався.

Ну, добре, але мені просто якось дивно… У нас в родині, коли хтось гостює з рідні чи друзів, прийнято всім разом снідати-обідати-вечеряти, господарі стараються для гостей, чекають їх.

Ну а мої свекри виявилися ось такими трохи дивними. Зате у мене тепер ще один халат і капці є, що ж, кругом є свої плюси.

Спеціально для видання ibilingua.com

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page