fbpx

Познайомився я з прекрасною дівчиною у друга на дні народження. Вона просто ідеальна! Але є в цієї жінки один суттєвий недолік – Вероніка поки що заміжня. Треба це якось вирішити. Виявляється, що стосунки з чоловіком у моєї коханої зовсім розладналися

Познайомився я з прекрасною дівчиною у друга на дні народження. Вона просто ідеальна! Але є в цієї жінки один суттєвий недолік – Вероніка поки що заміжня. Треба це якось вирішити, бо я не можу про неї не думати.

Це знайомство перевернуло моє життя з ніг на голову. Того дня я за звичкою зазирнув до Facebook, де побачив, що давній друг святкує день народження. Знайшов номер, зателефонував, привітав. А він, дізнавшись, що я зараз перебуваю неподалік, запросив відзначити цю подію разом із їхньою великою компанією.

Чесно кажучи, я неохоче прийняв запрошення. Після важкого робочого тижня почував себе втомленим і збирався просто відпочити, але відмовляти було незручно. Та й коли ми ще побачимось із ним, якщо не сьогодні? Тому я зібрався й поїхав. Там я й познайомився з Веронікою.

Вона була привабливою та веселою, легко підтримувала розмову на будь-яку тему. Я одразу відчув цікавість до цієї дівчини і весь вечір не відходив від неї ні на крок.

Навіть із іменинником я толком тоді так і не поговорив. Його гостя повністю заволоділа моєю увагою. Було відчуття, що це не його я знаю п’ятнадцять років, а Вероніку.

З того дня ми почали з нею листуватися і телефонувати, кілька разів сходили на побачення. А потім я дізнався, що люблю заміжню жінку, адже Ніка одружена вже чотири роки. Це відкриття стало для мене справжнім потрясінням.

Виявляється, що стосунки з чоловіком у моєї коханої зовсім розладналися. Але на розлучення їй поки що важко зважитися. Вона впевнена, що чоловік про розірвання шлюбу та чути не захоче. А особливо сильно Вероніку турбує те, що скажуть про її розлучення рідні, які досі впевнені, що у неї щасливий шлюб.

Тому Вероніка не бачить у нашому романі жодної проблеми, бо вважає себе вільною жінкою. Я так легковажно дивитися на все це не можу. І те, що вона перебуває в офіційному шлюбі, для мене перешкода, яку не можна оминути. Ніколи і подумати не міг, що руйнуватиму чиюсь сім’ю. Адже це по суті так зараз і є.

Порадився з парою близьких друзів, але їхні поради внесли ще більше сум’яття в мої думки та почуття. Один каже, що я маю зникнути з життя Вероніки вже зараз, адже далі все буде лише гірше.

Інший заявляє, що нічого поганого у такому короткочасному романі не бачить. Але ж це не короткочасний роман, я справді закоханий у неї!

Щоправда, все схоже на те, що Вероніка не розлучатиметься, тому єдине розумне рішення – це дати їй спокій.

Але ніяк не виходить викинути її з голови, все думаю, як зробити так, щоб кохана жінка обрала мене.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page