fbpx
життєві історії
Працював я в сільській школі. Мене скоротили, і я залишився без грошей. Але в день звільнення мені прийшов переказ у 1000 доларів. Виявилося, мій колишній учень вирішив допомогти. Він дізнався про моє скорочення і кредит, який я плачу. На касі жінка раптом виявила, що у неї не вистачає 50 гривень, щоб оплатити всі покупки. У черзі стояло троє людей

Ми хочемо розповісти вам кілька історій про те, що наш світ не без добрих людей.

Півроку тому потрапила в аварію. Машина вщент, я опинилася в лікарні. На відновлення пішли всі накопичені кошти. Як тільки виписалася з лікарні, відразу ж вийшла на роботу. Напередодні Різдва. Грошей не вистачало. Я вже подумки приготувалася працювати без вихідних. Перед святом мене покликав мій керівник. Стосунки у нас з ним були завжди натягнуті. Він сказав, що віддає мені тиждень своєї відпустки. Він домовився з відділом кадрів і ті дозволили зробити обмін. Так я пішла у відпустку, провела Різдво з сім’єю і при цьому не втратила своїх грошей!

Якось увечері пішла зі своєю дитиною в магазин. Грошей було під розрахунок тільки на те, по що ми йшли. Дитина захотіла морозиво. Я звичайно пояснила, що грошей у мене немає і купити нічого не можу. Малюк засмутився, але мужньо стримав сльози. Ми розплатилися на касі і пішли до машини. Тут несподівано до мене підбіг молодий чоловік і вручив морозиво синочку і сказав «пригощайтеся, я почув ваш діалог, захотів порадувати дитині».

Одного разу пішли з батьком в ресторан. Він замовив їжу, повечеряли. Але чомусь батько не з’їв все, що замовив, і попросив загорнути з собою. Назад ми йшли через парк, базікали. Тут тато сказав: «почекай хвилину» і пішов до далекої лавочки, на якій сидів чоловік. Тато повернув вже без їжі. На мій запитальний погляд пояснив: «Це бездомний, я його підгодовую вже як рік».

Я волонтерка в притулку для тварин. Днями нас відвідав маленький хлопчик. Приніс їжі, іграшки для тварин. На моє запитання, чому він так вчинив, той відповів, що на свій день народження захотів зробити добру справу і допомогти притулку. Замість подарунків хлопчикові подарували гроші. На них він і купив іграшки і їжу для наших тваринок.

Працював я в школі. Мене скоротили, і я залишився без грошей. Але в день звільнення мені прийшов переказ у 1000 доларів. Виявилося, мій колишній учень вирішив допомогти. Він дізнався про моє скорочення і кредит, який я плачу.

Сьогодні вранці бачила, як підліток допомагав літній жінці сісти в автобус. Він з таким трепетом і обережністю контролював кожен її рух! Було видно неозброєним оком, як він хвилювався за стареньку і щиро про неї турбувався.

Одного разу я стала свідком незвичайної події. На касі жінка раптом виявила, що у неї не вистачає 50 гривень, щоб оплатити всі покупки. У черзі стояло троє людей. Вони всі витягли гроші і запропонували заплатити за неї.

Давайте разом помічати і творити доброту!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page