fbpx
Цікаве
Правила харчування, тренувань і гарного самопочуття від президента України Володимира Зеленського: гарант ділиться секретами.

Про те, як харчується, тренується і забезпечує собі гарне самопочуття президент, розповів портал “Так просто”.

Розуміючи, що виборці хочуть бачити у владі молодих та енергійних, деякі українські політики почали відвідувати спортзал, втрачати зайві кілограми і хвалитися в соціальних мережах своїми маленькими спортивними перемогами.

Але новообраний президент Володимир Зеленський завжди стежив за своєю фізичною формою. А останні 2 роки навіть вів власний спортивний блог Ze Kubiki.

Незважаючи на завантаженість, 41-річний політик регулярно відвідує спортзал.

За організацію президентських тренувань, а також харчування та фітнес відповідає тренер Вадим Данильченко, який вже більше двох років тренує і самого Володимира Олександровича, і його дружину Олену. На підхваті є ще два тренера: один допомагає з тренуваннями в басейні, інший відповідає за тайський бокс.

Тренування зазвичай проходять 5 разів на тиждень. Спортивні заняття починаються о 7:30 і тривають приблизно годину. Тренування відбувається в тренажерному залі самої Адміністрації президента. Це зручно, адже після душа і сніданку політик відразу починає виконувати безпосередньо президентські обов’язки.

Тренер зазначає, що навіть під час активної фази передвиборчої президентської кампанії Зеленський намагався не пропускати тренування. Найбільша перерва в той час становила 4-5 днів.

«Навіть в ті дні, коли ми не можемо зустрітися, він тренується сам. Це можуть бути різні види кардиотренировок, наприклад той же біг на орбітреку», – розповідає тренер.

Читайте також: “СЛУГИ НАРОДУ” ПОГУЛЯЮТЬ-ПОКОРПОРАТИВЛЯТЬ НА 1 МІЛЬЙОН. КАЖУТЬ, ЗА СПОНСОРСЬКІ ГРОШІ.

Одна з улюблених вправ Володимира – жим штанги від грудей лежа. Але в президентській програмі тренувань воно фігурує не більше одного разу на тиждень.

А ось серед нелюбих занять – комплекси вправ для ніг, а також м’язів черевного преса по системі супер-сет, коли 2-3 вправи різної інтенсивності і конфігурації робляться з мінімальною перервою.

«У нас немає мети накачати м’язову масу. Головне – здоров’я, енергія і бадьорість», – пояснює Вадим Данильченко.

Правильне харчування при тренуваннях – запорука успіху, а тому варто розповісти, яких головних принципів в цьому аспекті доводиться дотримуватися українському президенту.

Ніякого переїдання. Вранці більше калорій, ввечері – менше. Найщільніші прийоми їжі – другий сніданок після тренування і обід.

Виключення високовуглеводних і цукровмісних страв, борошняних та кондитерських виробів, соусів.

Доводиться випивати в добу 2-2,5 літра води.

Повноцінний сон дуже важливий, однак цього пункту президент не дотримується через завантаженість. За словами самого Володимира, в середньому він спить не більше 6 годин.

Однак є і свої слабкості: так, Зеленський не став виключати зі свого раціону алкоголь і може побалувати себе келихом сухого червоного вина.

«Оскільки це єдиний алкоголь в його раціоні, то не бачу нічого страшного в одному келиху вина за вечерею», – виправдовує підопічного Вадим Данильченко.

Джерело: