fbpx
життєві історії
– Правильно синок. Треба ставити її на місце. Твоя Ольга геть розслабилася! Як так можна було? Всі сусіди бачили, як вона з дитиною тікала від нас городами, – говорила сину Віра Устимівна. Через важку ситуацію в домі зі свекрухою, Ольга ледь стримувала сльози, а одного дня таки втекла до батьків. Мама жила з вітчимом, і по правді, й там їм були не раді

– Правильно синок. Треба ставити її на місце. Твоя Ольга геть розслабилася! Як так можна було? Всі сусіди бачили, як вона з дитиною тікала від нас городами, – говорила сину Віра Устимівна. Через важку ситуацію в домі зі свекрухою, Ольга ледь стримувала сльози, а одного дня таки втекла до батьків. Мама жила з вітчимом, і по правді, й там їм були не раді.

***

Скільки щастя обіцяли молодій вродливій парі, Артем – завидний наречений із забезпеченої сім’ї, а Ольга – перша красуня на районі.

На весіллі наречена була схожа на актрису голлівудського кіно в своїй атласній білій сукні, а наречений високий спортсмен з палаючими азартними очима, світився поруч з молодою дружиною.

Свекруха була проти цього шлюбу, аж надто бідна сім’я у її невістки, ну і що що красива, були на прикметі нареченої і по солідніше.

Незважаючи на внутрішній протест, перечити синові все ж не стала, недавно Артему довелося піти зі спорту, на тлі цього хлопець став прикладатися до чарки і втрачати над собою контроль.

Перспективний хокеїст поранив коліно, лікарі не давали жодних гарантій з приводу повернення в спорт.

Свекруха подумала поживуть трохи, Артем отямиться, а потім і розлучаться, награється зі своєю красивою лялькою, дівчата йому завжди швидко набридали. Але її надії не справдилися невістка повідомила усім, що при надії.

Декрет був не по догляду за дитиною, а по догляду за свекрухою, всі обов’язки по дому переклали на плечі невістки.

Краса дівчини почала сходити нанівець, розпатлане волосся, запраний, старий одяг. А навіщо їй обновки вона ж утриманка, нероба, всілася добряче на шиї.

Артем потихеньку втратив до неї інтерес, і став все частіше переходити на бік матері. Іноді просто не ночував дома, повертаючись під ранок, дивився на дружину з презирством, навіть не збираючись пояснюватися.

Дівчина втратила надію налагодити в цьому будинку сімейне життя, взяла дитину і пішла до рідної мами, жити на 35 квадратних метрах разом з вітчимом, мамою і дитиною.

Через кілька днів за нею приїхав Артем, умовив її повернутися, ніхто особливо і не заперечував, їй явно були не раді в рідному домі. Дитина, що плаче вночі, заважала вітчиму спати.

Вже того ж вечора Артем трохи хильнув, і вирішив показати дружині-втікачці де раки зимують, зробивши їй “добряче” зауваження, щоб не повадно їй було бігати по дворах і ганьбити його сім’ю перед сусідами.

Свекруха сприйняла дії сина з захопленням, “правильно синку, розумнішою буде”. Надалі сусіди ще не раз бачили наслідки цих уроків.

Куди ж поділися ті закохані якими всі так захоплювалися в день весілля, найкрасивішою парою на районі.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page