fbpx
Суспільство
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що завданням українського уряду за 4-5 років є зменшення кількості дітей в інтернатних закладах удвічі. Про це пише Інтерфакс – Україна.

“Ми зараз аналізуємо ефективність системи за системою. Для нас абсолютно очевидно, що система, яка сьогодні існує, ці інтернати, ці страшні цифри – 100 тисяч дітей в інтернатах, при тому, що тільки 6 тисяч сироти – для нас це діагноз системи, й ми точно не будемо з цим миритися. Наше завдання за наступні 4-5 років як мінімум удвічі зменшити кількість діток, які змушені перебувати в цих установах”, – сказав Гончарук на розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання в четвер у Києві.

Глава уряду наголосив, що чинна система інституційного догляду не виконує своїх основних функцій. “Цифра про лише 10% соціалізації дітей, які виходять з інтернатних установ, дуже красномовна для нас”, – сказав він.

Читайте також: ВПЕВНЕНА: ГАРБУЗОВИЙ ПАШТЕТ З САЛОМ ВИ ЩЕ НЕ ГОТУВАЛИ! МОЖЕТЕ ПОВІРИТИ МЕНІ НА СЛОВО, ЩО ЦЕ НЕЙМОВІРНА СМАКОТА, АЛЕ КРАЩЕ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ САМІ.

Прем’єр наголосив, що пріоритет у цій сфері в подальшому надаватиметься сімейним формам виховання. Також Гончарук наголосив на необхідності переглянути систему фінансування цієї сфери, щоб більше коштів витрачалося саме на дітей, а не на її адміністрування.

Джерело: