fbpx
Цікаве
Преподобний Серафим – один із улюблених православних святих. Серафим Саровський міг словом і молитвою зцілювати людей. Святий Серафим був носієм таємниць. Цікаве і його останнє пророцтво про те, що буде далі і до чого сьогодні готується весь світ. Пророцтва святого починають збуватись прямо зараз – що доведеться пережити народу в XXI

Пропонуємо розглянути сьогодні останнє пророцтво Серафима Саровського про те, що буде далі і до чого сьогодні готується весь світ.

Адже пророцтва святого починають збуватись прямо зараз.

Преподобний Серафим – один із улюблених православних святих. При погляді на його ікону так і хочеться посміхнутися.

«Немає Божої волі нам сумувати», – вчив батюшка Серафим. Він був добрим, поблажливим. Стомленим дивєєвським сестрам радив носити з собою хліб і дозволяв їсти його навіть уночі. Для ченця-подвижника – справа нечувана! Мирянам, які не мали змоги виконувати довгі молитви, рекомендував коротке правило.

“Але не у скасуванні молитви та помірності любов і мудрість. А в тому, щоб кожному дати ношу по плечу. У втомі відпочити, а не зламатися. Не маючи змоги багато молитися, хоч ненадовго звернутися до Господа!” – казав він.

Його здібності творити чудеса виявилися ще в дитинстві, після того, як, впавши зі дзвіниці, він залишився неушкодженим і зцілився від Корінної ікони Божої Матері, яка 12 разів являлася йому протягом життя.

Сам він чинив подвиги любові до Бога. 3 роки молився на камені. Довгий час харчувався травою. Переміг у собі гріхи та пристрасті, отримав від Бога благодать. І цією благодаттю надихав і надихає кожного з нас, щоб ми стали хоч трохи світлішими і ближчими до Христа.

Про самітника знали не лише люди, а й дикі звірі. Багато хто не раз бачив, як Серафим годував із рук великого ведмедя. Старець випромінював любов і віру, і навіть природа відповідала йому тим самим.

Святий Серафим був носієм таємниць. Його глибокі знання охоплювали часи від створення світу до майбутнього, до нашого сьогодні. Те, що доведеться пережити народу в XXI столітті і чим закінчиться протистояння не народів, а духів добра і зла, було відкрито святому задовго до цих днів.

Отець Серафим розповідав, що за роки життя в його самотній келії він бачив таке, що ніхто не бачив. Все те, у що багато хто не вірить, розкрилося перед очима святого.

Серафим Саровський – один із визнаних святих, який міг словом і молитвою зцілювати людей. А події майбутнього бачилися йому так само явно, як у минулому. Багато ченців зазначали, що його настанови і видіння вражали, як диво, що могло бути даровано лише Всевишнім.

Старець точно передбачив історію Росії, що підтверджують часи Романових, а також пророцтва, що стосуються першої та другої світової, а потім розпаду СРСР.

Миколі Другому вручили одного разу послання з минулого від преподобного Серафима Саровського, на якому стояв напис: «Останньому цареві». У листі великий старець пророкував: «Йде останнє царювання, государ і спадкоємець приймуть насильницький відхід у інший світ».

Він дав пораду імператору самому залишити престол. Як ми знаємо, останній із династії Романових справді відмовився від престолу.

Основні передбачення старця відображені у таких джерелах, як літопис Серафимо-Дивєєвського монастиря.

Тексти записувалися зі слів ченця його духовним сином М. А. Мотовіловим. Деякі прогнози описані у спогадах сучасників. Тексти написані церковною мовою, у них відчувається глибока віра в Бога і добре знання Святого Письма, оскільки всі пророцтва тісно переплітаються із сюжетами з Біблії.

Серафим Саровський досить точно передбачив кінець царської династії та подій в Росії і світі після. Старець описав їх у подробицях, у тому числі й майбутнє, що стосується нашого часу.

Росія постала перед святим сама, оточена димом. Святий бачив, що походження цього диму нерукотворне. Він покриває країну наче купол, зітканий з молитов російських святих – явлених і тих, кому ще доведеться перейти в цей світ. Старець Серафим побачив Росію залишеною, самотньою, але в той же час лише над нею було те покривало, зіткане зі священного диму.

Святий запевняв, що великі зміни розпочнуться лише тоді, коли Росія залишиться зовсім сама. Тоді це здалося Серафиму справжнім випробуванням для батьківщини – він молився 3 дні та 3 ночі, щоб відвести лиха, але Бог відмовив йому. Тоді Серафим зрозумів, що без цього етапу неможливо рухатись далі. Ці події обов’язково доведеться пройти всім слов’янським народам, хоч би як складно це було. Без цього, на його переконання, ніяк.

«Ангели не встигатимуть збирати душі, а брат піде на брата, а батько на сина. Все це пройде як спосіб відлучення від християнської віри!» – говорив старець.

Ті події, що відбуваються зараз, ілюструють усе, що передбачав святий Серафим.

Християни зіткнуться в битві їм самим не потрібній, але спровокованій тими, хто бажає панування над світом і в кому немає нічого святого.

Серафим Саровський бачив землю, де Росія стояла особняком. Він говорив про початок часів, які змінять світовий уклад назавжди.

Що ж, пожквемо – побачемо. Але цілком можливо, що той “димовий купол”, який старець побачив над своєю батьківщтною, зовсім і не із молитов…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.