fbpx
Суспільство
Президент анонсував дати індексації пенсій і разової виплати в тисячу гривень (ВІДЕО). Кому і коли їх дадуть.

Українцям, які отримують пенсії менше п’яти тисяч гривень, дадуть додаткову одну тисячу гривень з 1 квітня.

Крім того, з 1 травня поточного року буде здійснено індексацію пенсій, передає портал Ria.

Про це в середу, 18 травня, заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

«З 1 квітня 2020 уряд буде готовий виплатити додаткову 1 тис грн тим, хто має пенсію менше 5 тис. грн., А з 1 травня 2020 буде проведена індексація пенсій», – анонсував глава держави.

Як джерело повідомляло раніше, президент Володимир Зеленський в своєму екстреному зверненні до громадян України з питання коронавируса заявив, що українцям, які отримують пенсію менше п’яти тисяч гривень належить доплата в розмірі однієї тисячі гривень.

Традиційно розповідаю про ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19. Десять – у Чернівецькій області, три в Київській та один – у Житомирській. Два з випадків, на жаль, летальні.Вірус поширюється територією України не так швидко, як у решті Європи. Однак дуже швидко поширюються фейки щодо нього. Тож наголошую: страшилки про 400 тисяч хворих на коронавірус в Україні – брехня. Вкотре закликаю всіх українців довіряти тільки офіційним джерелам інформації – офіційним сторінкам МОЗу, уряду, Верховної Ради та Офісу Президента України.Окремо хочу звернутися до працівників сфери освіти. Усім вам рекомендовано максимально перейти на дистанційну форму роботи. Середня заробітна плата за час карантину буде збережена й виплачена вам. Відучора для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. Із 8-ї до 9-ї ранку та з 18-ї до 21-ї години їх можна переглянути на телеканалі «Рада», а також знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України: http://bit.ly/33uKwus Крім цього, наступного тижня буде запущено централізовану систему онлайн-уроків дистанційного навчання для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Вкотре хочу закликати всіх українців, особливо людей похилого віку, без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома. Вчора я радив вам, що подивитися та почитати. Сьогодні моя рекомендація така. За цим посиланням http://bit.ly/2U1qHHZ ви знайдете віртуальні тури українськими музеями просто неба. Тут http://bit.ly/392wqkO – 25 музеїв Львівщини, які можна відвідати онлайн. А ось тут http://bit.ly/3d9XTEG – віртуальні екскурсії у більш ніж 20 музеїв з усієї України.Версія цього відео з субтитрамии: http://bit.ly/3a23MBS

Опубліковано Володимиром Зеленським Середа, 18 березня 2020 р.

Фото – newsone.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook