fbpx

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив ряд важливих заяв стосовно війни в Україні. По суті анонсував можливе вторгнення білоруських військ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив ряд важливих заяв стосовно війни в Україні. По суті анонсував можливе вторгнення білоруських військ.

Глава Білорусі дав інтерв’ю японському телеканалу TBS, де зробив ряд страшних заяв, серед яких можливе вторгнення білоруських військ в Україну.

Цього разу Олександр Лукашенко зазначив, що за останній тиждень з України в бік Білорусі було здійснено два пуски ракет “Точка-У”, і природно, ця інформація є фейком.

“Якщо тільки Україна буде продовжувати ескалацію щодо Білорусі, то ми відповімо. Ми не нападаємо на Україну, ми не бомбимо Україну. Ми-прихильники переговорів”, – попередив Олександр Лукашенко. А це по суті вже анонс вторгнення їх армії на територію України.

Українська сторона зазначає, що готова до такого результату подій, і їх тут зустрінуть як годиться.

Крім усього перерахованого вище він зробив заяву про те, що президент Російської Федерації Володимир Путіна запропонував Володимиру Зеленському “абсолютно прийнятний варіант договору”, але, найімовірніше він влаштовує тільки Кремль.

“Росія пропонує Україні – я це абсолютно точно знаю-абсолютно прийнятний варіант договору. І сьогодні ще можливо, щоб Україна з Росією домовилися і Зеленський підписав з Путіним цей договір. Якщо Зеленський на це не піде, то, повірте, йому доведеться з плином невеликого часу підписати акт про капітуляцію” – говорить Олександр Лукашенко. Він упевнений на сотні відсотків, що перемога за стороною Росії, але, як би не так.

Від Російської Федерації відвернувся практично весь світ після початку війни в Україні, і це тільки початок їх залізної завіси, адже правда на боці України.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page