fbpx
Суспільство
Президент РФ Володимир Путін може довести ситуацію з Україною до того, що роздягнена, голодна і ослабла Росія буде на колінах просити в України шматочок хліба з салом. Ті, хто заодно з агресором – вороги та зрадники. Про їхню долю можна не турбуватися, але офіційний Київ має виграти битву на Донбасі, інакше програє всю Україну. Ох даремно Путін зв’язався з українцями

Президент РФ Володимир Путін може довести ситуацію з Україною до того, що роздягнена, голодна і ослабла Росія буде на колінах просити в України шматочок хліба з салом.

Я переконана: якщо Україна не знищить гадину у вигляді російської п’ятої колони, гадина знищить Україну.

Сепаратистам пропонували все: і децентралізацію, і статус російської, і самоврядування. Але вони обрали роль Юди. Тільки Юда сам обрав шлях, а ці повторити його не збираються, вони хочуть потягти за собою всю Україну. Ті, хто заодно з агресором – вороги та зрадники. Про їхню долю можна не турбуватися, але офіційний Київ має виграти битву на Донбасі, інакше програє всю Україну.

Жителям Південного Сходу України, які так пристрасно хочуть увійти до складу Росії, скажу одне: ви – погані громадяни для будь-якої держави, бо зрадників зневажають скрізь. Упевнена: якщо хтось дасть дорожче за Росію, ви швидко оголосите ще один “референдум”. Але ніхто нічого вам не дасть. Росія, до речі, теж – запам’ятайте це.

Якби я могла ще ходити та носити зброю, я б записалася до українського ополчення. Але Путін та російські генерали, які давно на своїх картах відрізали від вас Крим та Східну Україну, мають побачити, що є кому чинити опір. Слава Україні! Героям слава!

Ох даремно Путін зв’язався з українцями. Він пробудив волелюбний дух ОУН та УПА. Українці згадали, що означає боротись за свободу та за свою честь. Тепер їх не зупинити.

Валерія Іллівна Новодворська

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.