fbpx
Цікаве
Про характер розкаже колір очей. Знайдіть ваш відтінок і перевірте, чи відповідає вам та вашим близьким ця характеристика?

Карі очі і їх відтінки

Чорні очі – активна і неспокійна натура. Такі особистості наділені величезною енергетикою, і, на зразок магніту, притягують друзів і шанувальників.

Чорноокі завжди у вирі подій і епіцентрі уваги. Вони імпульсивні, темпераментні, азартні. Але, на жаль, відрізняються запальним характером. З чорноокою людиною легко зблизитися, але так само просто і посваритися.

Карі очі – прикмета розвиненого інтелекту і природної мудрості. А також наполегливості, цілеспрямованості і запальності. У складні моменти кароока людина, як правило, приймає правильні, раціональні рішення. І хоча її легко образити і вивести з терпіння, вона швидко забуває і прощає.

Світло-коричневі очі властиві натурам, які звикли покладатися виключно на власні сили. Вони наполегливі, старанні, працьовиті.

Людина з очима чайного відтінку без особливих проблем піднімається по кар’єрних сходах, розвиває свій бізнес. Однак не терпить критики і не любить, щоб їй перечили.

Коричнево-сірі очі властиві мінливому і легковажному характеру. Володар таких очей часто сам не розуміє, чого ж він хоче. Диктатор і егоїст змагаються в ньому з чутливою, вразливою особистістю.

Коричнево-зелені очі – знак замкнутості, загадковості. Ці люди не бажають бути «відкритою книгою» і старанно ховають свої думки і бажання.

Ті, у кого карі, з зеленим відливом очі, вважають за краще самітність. Вони схильні до фантазій, письменництва і здаються іншим диваками.

Сині очі і їх відтінки

Такі очі приписують натурам піднесеним і мрійливим.

Синьоока людина тонко відчуває, цінує романтику, випромінює чарівність, може бути вірним партнером.

Але занадто вразлива, честолюбна і примхлива.

Блакитні очі не дарма символ щирості і чесності. Правда, тільки правда і нічого, крім правди – ось життєве кредо людей з небесно-блакитним кольором очей.

Блакитноока людина, впевнені фізіогномісти, не вміє брехати, хитрувати. У неї м’який і спокійний характер, загострене почуття справедливості і репутація миротворця.

Зелені очі

Такого кольору очі означають, що перед вами людина врівноважена, розсудлива і обережна. Вона не виносить скандалів, конфлікти вирішує без бурхливих емоцій. Часто має славу надійного товариша, з яким можна навіть в розвідку.

Сірі очі

Їх власники – розумні, практичні і заповзятливі. Коник сірооких – сумлінність, посидючість і працьовитість.

Завдяки цим якостям, людина, у якої очі сірого відтінку, завжди досягає поставленої мети.

Сірувато-зелені очі характерні для натур вольових, наполегливих і працьовитих. Розум таких людей, їх кмітливість і хватка поєднуються з гнучкістю, тактом і інтуїцією.

Темно-сірі очі у принципових, безкомпромісних і непоступливих. Ці люди свято впевнені у власній правоті і гаряче відстоюють свою думку. Зате така людина – прекрасний сім’янин і друг, для близьких вона здатна буквально перевернути гори.

Джерело

Фото – ілюстративне, from-ua.com

Передрук матеріалу заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page