fbpx

Про що не можна говорити з чоловіком

Щирість не завжди може бути кращою чеснотою. Які жіночі секрети краще не розкривати свого чоловіка.

Отже, існують теми, які краще не обговорювати зі своїм благовірним.

  • Колишні партнери

Ніколи і ні за яких обставин не розповідайте чоловікові подробиці про своє минуле особистому житті, колишніх чоловіків і тим більше – їх кількості. Ваш нинішній обранець буде відчувати себе не комфортно, думати, що ви підсвідомо порівнюєте його з колишніми і, що ще гірше, до цих пір відчуваєте до них почуття.

Читайте також: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА: ЯК СПОДОБАТИСЯ ЛЮДИНІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Навіщо б інакше вам про них згадувати. Краще показуйте своєму чоловікові при будь-якому зручному випадку наскільки саме він – важливий і потрібний вам.

  • Зайва самостійність

Не кажіть чоловікові, що завжди і у всьому можете легко впоратися без нього. Чоловіки люблять бути здобувачами і відчувати свою незамінність. Д

озволяйте собі хоч у чомусь бути відомою, відчувати крихкість і беззахисність, а зайву самостійність залиште для спілкування з колегами і подругами.

  • Критика на дрібниці

Багато жінок грішать цим. Намагайтеся якомога рідше критикувати дії свого чоловіка через дрібниці. Регулярні моралі не зміцнює відносини, а тільки віддаляють партнерів один від одного.

Проявіть жіночу хитрість і мудрість. Частіше хваліть свого чоловіка по дрібницях і тоді йому буде хотітися вдосконалюватись заради вас.

Джерело.

You cannot copy content of this page