fbpx

Про війну далі. Поки в Росії звинувачують своїх переговорників в зраді, і те саме роблять обдаровані у нас, трохи про те, як перемовини вплинуть на війну. Я впевнений у тому, що ніякої зради не буде

Про війну далі.

Поки в Росії звинувачують своїх переговорників в зраді, і те саме роблять обдаровані у нас, трохи про те, як перемовини вплинуть на війну.

А майже ніяк на цьому етапі. Визнання Росією своєї поразки под Києвом під виглядом дипломатичного па свідчить що вони будуть всі сили використовувати на сході та півдні, намагаючись максимально покращити свою переговорну позицію.

Крім того, взяти під контроль всю територію Луганської та Донецької областей для Путіна – єдина можливість сказати, що війна мала хоч якийсь сенс. Бо нейтралітет України, який фактично існував до війни, це навіть для російської публіки «Акела промахнувся».

Тому всі сили ворога зараз будуть кинуті туди. І наша увага теж зосередиться на сході та півдні. Тож війна триватиме.

І окремо щодо координації командування ЗСУ та політичного керівництва. Зараз це єдиний, дуже злагоджений та адекватний управлінський організм. Де військові приймають свої рішення, а рішення політичного та дипломатичного фронту чітко на них спирається. Всі, хто хоч якось має честь спостерігати цю взаємодію – в захваті. І саме тому крім аналітики я впевнений у тому, що ніякої зради не буде.

Ми отримаємо максимум на полі бою.

І максимум за столом перемовин.

А політичні шакали та російські окупанти рано чи пізно підуть за кораблем.

Юрій Богданов, Проект-менеджер, консультант з комунікацій (self employed) и Радник Голови (Дніпропетровська обласна державна адміністрація)

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page