fbpx
Цікаве
Прочитайте свої астрологічні прогнози на 2023 рік, щоб дізнатися, що вас чекає: 2022 рік був космічними американськими гірками, сповненими емоційних злетів, падінь і поворотів. 2023 рік обіцяє таке ж зростання та зміни, але цього разу ми більш ніж готові вітати всі можливі майбутні можливості

2022 рік був космічними американськими гірками, сповненими емоційних злетів, падінь і поворотів. 2023 рік обіцяє таке ж зростання та зміни, але цього разу ми більш ніж готові вітати всі можливі майбутні можливості.

Оскільки Плутон увійде у Водолій вперше з 1798 року, “майбутнє” буде найважливішим.

Повільний старт з двома пониженнями

На початку року ми можемо відчути, що рухаємося в неправильному напрямку, оскільки Марс і Меркурій будуть ретроградними до 12 січня і 18 січня відповідно. Коли вони знову почнуть рухатися в правильному напрямку, це буде схоже на зітхання з полегшенням, особливо після такого сумного кінця, як 2022 рік.

Можливо, ми не будемо готові записати свої новорічні обіцянки до лютого, і це більше, ніж нормально. Насправді використання цього часу для обмірковування та інтеграції всіх нових змін у наше життя може бути найкращим використанням нашого часу.

Великі новини: три зовнішні планети змінять знаки

Три зовнішні планети — Сатурн, Плутон і Юпітер — цього року змінять знаки, готуючи нас до особистих, культурних і політичних змін.

Хоча ці зміни можуть викликати невизначеність у наше життя, вони також можуть допомогти нам мати міцніше життя. Уран у Тельці перебував у нескінченному конфлікті з Сатурном у Водолії протягом останніх кількох років, але коли це закінчиться, є надія знайти більшу стабільність у наших заощадженнях і на наших банківських рахунках.

Сатурн увійде в знак Риб 7/8 березня

Консервативний Сатурн зануриться в глибокі води Риб 7/8 березня і залишиться там протягом наступних трьох років. Ця зміна може переконати нас шукати більше внутрішнього та зовнішнього комфорту. Оскільки наші кордони повільно розсіюються, і ми знаходимо більше співчуття та емпатії до інших, страх перед невизначеністю може змусити нас інтенсивно чинити опір змінам. Нам доведеться запитати себе: які з наших обмежень ефективні, а які заважають нам рухатися вперед?

В останні роки відбулося пробудження колективної цікавості до духовності завдяки Нептуну в Рибах, але ми можемо переживати сатурніанський спад у цьому відношенні. Хоча деякі люди можуть активно відкидати метафізичні концепції або навіть намагатися демістифікувати астрологію, ймовірно, з’являться інші важливі голоси в духовному мистецтві.

Вхід Плутона у Водолій 23-24 березня означатиме кінець історії, яку ми знаємо.

Останній танець провокаційного Плутона в Козерозі сколихнув весь світ, і все живе відчуло його поштовхи. Цей довгий транзит повільно зруйнував усі структури навколо нас, які більше не функціонували. З 2008 року ця довга, карколомна ера здавалася довгим тунелем, і ми почнемо бачити світло в кінці тунелю, коли Плутон увійде у Водолій 23-24 березня. Настане час побудувати міцніші основи, засновані на правді та чесності.

Протягом наступних двох років Плутон буде кілька разів ретроградувати між Водолієм і Козерогом, перш ніж залишитися у Водолії з кінця 2024 до 2043. Однак цього року ми побачимо, чи справляється людство з завданням взятися за руки у мирі та побудові більш дбайливого та свідомого світу для всіх. Чи стане це початком сумнозвісної ери Водолія?

16 травня Юпітер увійде в знак Тельця.

Коли 16 травня Юпітер перейде з вогняного Овна в закріплений Телець, ми можемо обміняти нашу потребу в швидкості на щось трохи більш прагматичне. Це рік, коли потрібно зосередитися на поширенні достатку в наше життя. Незалежно від того, вкладаємо ми додаткові гроші на наші ощадні рахунки чи купуємо будинок, про який мріємо, винагорода може бути щедрою.

Наше тіло — це наша святиня, тож скористайтеся нагодою, щоб побалувати себе масажем або здоровішою вечерею та прийміть благословення, які приходять із планети удачі.

Ретроградна Венера 22 липня хоче, щоб ми любили один одного більше

Літня любов може бути не такою гарячою, як хотілося б. Богиня кохання Венера відступить 22 липня і стане ретроградною в знаку Лева, надихаючи на роздуми про те, як ми даруємо та отримуємо любов.

Ми всі хочемо, щоб нас любили та приймали за нашу унікальну особистість. Можливо, нам доведеться переглянути проблеми у стосунках, які виникли перед нами востаннє, коли Венера відступила в цей знак вісім років тому. Що змінилося з того часу?

Сезон затемнень розкриє наше справжнє обличчя

Можливо, це рік, коли ми найбільше виходимо із зони комфорту. Перше затемнення сезону прояснить, ким ми є. Це потужне повне сонячне затемнення в Овні 20 квітня хоче, щоб ми перестали так сильно турбуватися про те, що думають інші люди, але для цього нам все ще, можливо, є що залишити позаду. Ось тут і стане в нагоді напівтіньове місячне затемнення в Скорпіоні 5 травня.

Чим більше ми відпускаємо, тим більше дізнаємося, що для нас справді важливо. Пізніше в цьому році затемнення висвітлять наші справжні цінності. 14 жовтня відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення в Терезах, а потім часткове місячне затемнення 28 жовтня в Тельці. Обидва затемнення управляються Венерою, підкреслюючи те, що приносить красу та сенс у наше життя.

Грандіозний фінал ретроградного Меркурія 13 грудня

2023 рік завершиться, як і почався, ретроградним Меркурієм у Козерозі 13 грудня, який рухається назад у Стрільці.

Нагадаємо, що після року трансформації, надмірної стимуляції та планетарних зсувів ми всі заслуговуємо на перерву. Оскільки відбувається стільки змін, нам знадобиться час, щоб наш мозок усе це обробив. Якщо ви застрягли в аеропорту або ваші плани на відпустку змінилися, скористайтеся цією можливістю, щоб переглянути та подумати, що ви хочете взяти з собою в нову еру 2024 року.

Це енергія, з якою кожен працюватиме у 2023 році.

Фото ілюстративне